Datums 17.–20. jūnijs, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Kanāda, Toronto

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Aicinām IKT nozares tehnoloģiju un start-up uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā, kas norisināsies  tehnoloģiju konferences "Collision" laikā šā gada 17.–20. jūnijā Toronto, Kanādā.

Collision ir viena no lielākajām informācijas tehnoloģijas konferencēm un izstādēm Kanādā, Z-Amerikā. Tā piesaista pasaulē lielākos tech uzņēmumus, start-up uzņēmumus, investorus un lielākos mēdijus no vairāk nek;a 118 valstīm un tās apmeklētāju skaits 2023. gadā pārsniedza 36 000, paverot iespēju dalībniekiem veidot plašu kontaktu loku.

Tirdzniecības misijas mērķi:

  • piedalīties un apmeklēt vienu no lielākajām tehnoloģiju industrijas konferencēm, lai dibinātu jaunus eksporta kontaktus;
  • iespēja apmeklēt vienu no sešiem Ontario inovācijas centriem – informācija par iespējamām apmeklējumu vietām un ir pieejama šeit (PDF). Dalībnieku skaits ierobežots;
  • piedalīties baltiešu un skandināvu tīklošanās pasākumā Toronto 19. jūnijā;
  • piedalīties ar 1 min. ‘’pitch” dažādu potenciālo partneru un potenciālu investoru uzņēmumiem tīklošanās pasākuma sadarbībā ar Polijas, Čehijas un Latvijas pārstāvniecībām Toronto 18. jūnijā;
  • tikties ar misijas dalībniekiem interesējošiem nozares uzņēmumiem, diasporu;
  • iepazīt Kanādas un reģiona ekonomiskās tendences.

Misijas ietvaros, iespēju robežās, tiks organizētas individuālās B2B tikšanās ar potenciālajiem partneriem, ņemot vērā dalībnieku norādītās vēlmes. Individuālās tikšanās katram TM dalībniekam tiks nodrošinātas iespēju robežās, jo tas atkarīgs no Kanādas uzņēmēju intereses un laika rāmja. Kā arī tikšanās var tikt piedāvātas tiešsaistē vai arī citos datumos. 

Darba valoda – angļu.
Tirdzniecības misijas dalībnieku skaits – ne vairāk kā 10 uzņēmumi.

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pārrunātu tirdzniecības misijas detalizēto programmu, kas šobrīd ir izstrādes stadijā. 

Izmaksas ar ko jārēķinās:

  • Dalības maksa 20 cilvēkstundu apmērā (597,60 eiro + PVN);
  • Transporta izdevumi (avio, vietējais transports);
  • Uzturēšanās izmaksas (viesnīcas izdevumi utt.).

Papildu informācija

Collision ietvaros notiks arī Jaunuzņēmumu programma, kurā uzņēmumiem būs iespēja prezentēt savas tehnoloģiskās inovācijas vairāk kā 36 000 apmeklētājiem, piedalīties dažādos pasākumos un organizēt tikšanās ar potenciālajiem investoriem, klientiem un partneriem, kā arī tikties ar žurnālistiem. Lai uzzinātu vairāk par Startup programmu, apmeklē Collision tīmekļvietni.

Pieteikšanās Jaunuzņēmumu programmai, kamēr vietas pieejamas. Lūgums ņemt vērā, ka Collision organizatori veiks atlases procesu, organizējot video interviju, kuras laikā tiks uzdoti jautājumi par produktu, komandu, investīcijām, plāniem utt., lai izvērtētu Jūsu atbilstību pasākuma nosacījumiem, līdz ar to ir ļoti svarīgi iepriekš sagatavoties intervijai.

Dalību tirdzniecības misijā ārvalstīs LIAA organizē Eiropas Savienības līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu. Uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu par attiecināmajām izmaksām. Lai saņemtu atbalstu, līdz pat 60% no kopējām attiecināmajām izmaksām, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Lai izvērtētu savas iespējas pretendēt uz atbalsta saņemšanu, aicinām aizpildīt šo pašpārbaudes kalkulatoru.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt dokumentus, izmantojot Business.gov.lv platformu.

Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai tirdzniecības misijai ārvalstīs.