Datums 11. decembris, 2020
Laiks10.00–15.00
Vieta Tiešsaiste

2020. gads ir bijis īpaši sarežģīts gan tūrisma nozares uzņēmumiem, gan nozares profesionāļiem personīgi. Arī tuvākie gadi solās būt izaicinājumiem pilni, tādēļ šī gada tūrisma foruma mērķis ir motivēt, iedvesmot un palīdzēt neapjukt jaunajos apstākļos, saskatīt iespējas šķietami bezcerīgajā situācijā un rast motivāciju darboties jaunajā realitātē.

Pretēji šobrīd valdošajam kopējam noskaņojumam sabiedrībā, šo pasākumu vēlamies veidot gaišu un pozitīvu. Foruma dalībniekiem būs iespēja smelties zināšanas un iedvesmu, kā rast risinājumus “jaunajā normālajā”, tiks atklāta šī brīža zelta atslēga komunikācijā ar klientu, savos pieredzes stāstos paneļdiskusijā dalīsies arī vietējie tūrisma nozares pārstāvji, ar praktiskiem padomiem, kā pārorientēties un strādāt jaunos apstākļos.

Aicinām piedalīties ikgadējā Tūrisma forumā, kas šogad norisināsies tiešsaistē! Reģistrējies dalībai iepriekš, lai varētu vērot tiešsaistes lekcijas, gan sazināties ar citiem foruma dalībniekiem un uzdot jautājumus lektoriem.

Reģistrācija pasākumam: https://www.mitto.me/turismaforums-2020/pieteikties

Tūrisma departaments