Datums 16. decembris, 2021
Laiks9.00–17.00
Vieta Tiešsaiste

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Vai esi gatavs savam produktam rast noietu ārpus Latvijas robežām, bet nezini, ar ko sākt? Vai arī jau veiksmīgi darbojies ārvalstu tirgos, taču meklē jaunus izaicinājumus un iespējas? Noskaidro atbildes uz jautājumiem par sev interesējošu eksporta galamērķi, piedaloties kontaktbiržā!

Kā ik gadu aicinām izmantot iespēju un satikties ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecību vadītājiem, kuri darbojas 17 pasaules valstīs, lai individuāli pārrunātu Tava uzņēmuma eksporta attīstīšanas potenciālu dažādos mērķa tirgos.

Šoreiz iespējams pieteikt tikšanos ar LIAA pārstāvjiem Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajos Arābu Emirātos, Austrijā, Dānijā, Dienvidkorejā, Francijā, Itālijā, Krievijā, Ķīnā, Lielbritānijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Somijā, Ukrainā, Vācijā un Zviedrijā.

Piedāvājam arī satikties ar Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecības Briselē vadītāju un uzzināt vairāk par EIT un EIC Apvārsnis Eiropa programmām, kā arī ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā darbiniekiem, kas varēs sniegt konsultācijas par LIAA un EEN pieejamo atbalstu. Eiropas Biznesa atbalsta tīkls jeb Enterprise Europe Network ir Eiropas Komisijas projekts, kas sniedz palīdzību mazajiem un vidējiem uzņēmumiem 65 pasaules valstīs.

Tiešsaistes tikšanās norisināsies atbilstoši iepriekš izveidotam grafikam. Vienas tikšanās ilgums – 20 minūtes.

Pieteikšanās līdz 16. decembra rītam, taču vietu skaits ir ierobežots. Nekavējies – piesakies un atrodi atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem! 

Kā reģistrēties pasākumam un pieteikt tikšanās?

  1. Reģistrējies platformā: https://live.eventtia.com/en/individual-meetings-with-liaa-een. Spied uz sadaļas “Register” un pie Attendee type izvēlies Company representatives
  2. Aizpildi profilu.
  3. Dodies uz sadaļu “Login” un pieslēdzies virtuālajai platformai, kur varēsi uzaicināt uz tikšanām interesējošos LIAA pārstāvjus un EEN darbiniekus. Noskaties video, lai labāk iepazītu platformas funkcijas.
  4. Pēc tam, kad tikšanās būs apstiprināta, tā parādīsies Tavā kalendārā sadaļā “Program” (Meetings).
  5. Pārbaudi savas tikšanās platformā.
  6. Neilgi pirms tikšanas laika, ieej platformā un pievienojies tiešsaistes virtuālajai telpai. Visticamāk pirmajā reizē būs nepieciešams platformai dot piekļuvi video un mikrofonam. Nekādu papildu programmu instalēšana nav nepieciešama.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas.