Datums 30. jūnijs, 2021
Laiks9.00–17.00
Vieta Tiešsaiste

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Esi gatavs apgūt jaunus eksporta tirgus? Vai arī jau veiksmīgi darbojies ārvalstīs, taču ir radušies jautājumi? Aicinām izmantot iespēju un noskaidrot sev aktuālos jautājumus par interesējošo mērķa tirgu!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA) 17 pasaules valstīs darbojas Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības. Lai uzturētu pārstāvniecību nepastarpinātu saikni ar uzņēmējiem, individuāli pārrunājot uzņēmēju intereses ārzemju tirgos, ik gadu tiek rīkotas uzņēmēju tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem (kontaktbirža). Ņemot vērā un pielāgojoties šī brīža situācijai pasaulē, šogad piedāvājam iespēju tikties ar LIAA pārstāvniecību vadītājiem online formātā B2B platformā.

Šoreiz iespējams pieteikt tikšanos ar LIAA pārstāvjiem Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajos Arābu Emirātos, Austrijā, Dānijā, Francijā, Japānā, Dienvidkorejā, Krievijā, Ķīnā, Lielbritānijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Somijā, Ukrainā, Vācijā un Zviedrijā.

Piedāvājam arī satikties ar nesen izveidotās Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecības Briselē vadītāju, kā arī ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā darbiniekiem, kas sniedz jums konsultācijas par LIAA un EEN pieejamo atbalstu. Eiropas Biznesa atbalsta tīkls jeb Enterprise Europe Network ir Eiropas Komisijas projekts, kas sniedz palīdzību mazajiem un vidējiem uzņēmumiem 65 pasaules valstīs.

Tiešsaistes tikšanās norisināsies atbilstoši iepriekš izveidotam grafikam. Vienas tikšanās ilgums – 20 minūtes.

Pieteikšanās līdz 29. jūnijam, taču vietu skaits ir ierobežots. Nekavējies – piesakies un atrodi atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem! 

Kā reģistrēties pasākumam un pieteikt tikšanās?

  1. Reģistrējies platformā: https://live.eventtia.com/en/individual-meetings-with-liaa-representatives/Home. Spied uz sadaļas “Register” un pie Attendee type izvēlies Company representatives
  2. Aizpildi profilu.
  3. Dodies uz sadaļu “Login” un pieslēdzies virtuālajai platformai, kur varēsi uzaicināt uz tikšanām interesējošos LIAA pārstāvjus un EEN darbiniekus. Noskaties video, lai labāk iepazītu platformas funkcijas.
  4. Pēc tam, kad tikšanās būs apstiprināta, tā parādīsies Tavā kalendārā sadaļā “Program” (Meetings).
  5. Pārbaudi savas tikšanās platformā.
  6. Neilgi pirms tikšanas laika, ieej platformā un pievienojies tiešsaistes virtuālajai telpai. Nekādu papildu programmu instalēšana nav nepieciešama.

Reģistrējoties pasākumam dalībnieks piekrīt personas datu apstrādes drošības noteikumiem.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas. 

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis