Datums 20. janvāris, 2020
Laiks14.00–15.00
Vieta Rīga

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)

Latvijas dalība starptautiskajā izstādē Expo 2020 Dubai ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem valsts mērogā, kas ievērojami ir piesaistījis daudzu uzņēmēju interesi.

Informējam, ka Ministru kabineta 2019. gada 26. novembra sēdē tika nolemts, ka Ekonomikas ministrija sadarbībā ar LIAA nodrošinās Latvijas valsts dalību starptautiskajā izstādē “Expo 2020 Dubai”.

Tiek plānots, ka Latvijas valsts piedalīsies ar īrētu paviljonu un šobrīd notiek aktīva gatavošanās, izstrādājot paviljona interjeru, programmu un kopējo konceptu.

Vairāk fokusēsimies uz Expo 2020 kā platformas izmantošanu uzņēmēju tīklošanai un Latvijas eksportspējas atspoguļošanai. Kā arī, izvirzītas sekojošas prioritārās industrijas Tuvo Austrumu reģionā – IKT, pārtikas tehnoloģijas, kiberdrošība, loģistika / transports, farmācija, medicīnas tūrisms, atjaunojamās enerģijas un viedie risinājumi (īpaši valsts pārvaldē, aviācijā, izglītībā, medicīnas aprūpē).

Aicinām uzņēmējus piedalīties kopīgā tikšanās, lai identificētu tos, kuriem ir interese piedalīties Expo 2020 Latvijas paviljonā, diskutētu par sadarbības formātiem un iespējām, kā arī pārrunātu jau konkrētas aktivitātes.

Svarīgi! Mājas darbs kopīgās tikšanās dalībniekiem un citiem interesentiem:

  1. Kas ir tas, ko Jūsu uzņēmums var piedāvāt Latvijas paviljonam (idejas, notikums, ziedojums, paraugi – brīva telpa radošām idejām un iespējām);
  2. Ko Jūs sagaidāt no Expo 2020 kā praktisku atgriezenisko saiti un atdevi (B2B matchmaking, informāciju par tirgiem, datu bāzi ar izstādes apmeklētājiem, iespēju sevi parādīt, u.c.)

Savas atbildes, lūgums, iesūtīt līdz 20. janvārim, rakstot uz e-pastu: expo2020@liaa.gov.lv

Vairāk par Expo 2020 Dubaijā izstādi, kopējo konceptu un fokusa tematiem var uzzināt šeit: www.expo2020dubai.co

Photo of Agnijas Tračumas

Agnija Baklāne

Vecākā projektu vadītāja (IT nozarē)
agnija.baklane [at] liaa.gov.lv