Datums 29. jūnijs, 2021
Laiks15.00–17.00
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Domājot par eksportu uz Tuvo Austrumu reģionu vai to uzsākot, uzņēmēji nereti nonāk pie vairākiem jautājumiem, uz kuriem nevar vienā mirklī rast atbildes. Ko ietvert darījumu līgumā un kā novērtēt sava potenciālā partnera uzticamību, kā izvēlēties efektīvāko preču transportēšanas risinājumu un kā pārliecināties, ka atlīdzība par veikto darījumu tiešām tiek saņemta?

Aicinām piedalīties tiešsaistes seminārā un rast atbildes uz šiem un citiem ar līgumu slēgšanu, maksājumiem un loģistiku saistītajiem jautājumiem, lai eksportu uz Tuvo Austrumu valstīm varētu attīstīt bez aizķeršanās!

Semināru aicināti apmeklēt: esošie un topošie eksportētāji, kuriem interesē Tuvo Austrumu tirgus un jo īpaši tie uzņēmēji, kuri plāno piedalīties dažādos pasākumos starptautiskās izstādes EXPO 2020 Dubai ietvaros.

Seminārā piedalīsies:

  • Martins Krēters (Martin Kraeter), MCI CLT Group, juridisko un nodokļu konsultāciju biroja vadītājs – Kas jāņem vērā, slēdzot līgumus ar partneriem Tuvajos Austrumos?;
  • Evija Zaķe, Altum Eksporta garantiju daļas vadītāja – Kā pasargāt biznesu no ārvalstu pircēja maksātNEspējas riskiem?
  • Laima Letiņa, Finanšu nozares asociācijas padomniece  Finanšu pakalpojumu pieejamība darījumos ar paaugstināta riska valstīm
  • Jūlija Safina, DB Schenker Latvia izstāžu un speciālā transporta vadītāja – Kā transportēt preces uz Tuvajiem Austrumiem?
  • Inga Ulmane, LIAA pārstāvniecības AAE vadītāja

Darba valoda – latviešu un angļu.
Dalība – bezmaksas.

Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis