Datums 1. decembris, 2020
Laiks10.00–11.00
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebināra video ieraksts pieejams LIAA Youtube kontā.

Aicinām klausīties tiešsaistes semināru par e-komercijas attīstīšanas nozīmi un pielietojamajiem rīkiem šī brīža tirgus apstākļos.

Vebināra laikā varēsiet uzzināt par aktuālajām tendencēm e-komercijas jomā un priekšrocībām, ko Latvijas un starptautiskā kontekstā sniedz sava veikala atvēršana interneta vidē ne tikai produktu ražotājiem, bet arī pakalpojumu nodrošinātājiem. Ņemot vērā tuvojošos svētku laiku, tiks stāstīts par mazo un vidējo uzņēmumu iecienīto Etsy platformu, pievēršot uzmanību tam, kā tā atšķiras no citām digitālajām tirdzniecības vietām, ko patērētāji sagaida no iepirkšanās Etsy veikalos un kā to visu ir ietekmējusi pandēmija.

Lektori:

  • Edgars Kebbe, uzņēmuma un pārdošanas vadītājs, Kebbe IT
    Edgars ir digitālās aģentūras Kebbe IT dibinātājs un vadītājs. Kebbe IT specializējas e-komercijas risinājumu izstrādē uz WordPress Woocommerce bāzes un uzņēmumu veic SEO optimizāciju. Pašu Edgaru visvairāk interesē interneta lietotāju uzvedība, domāšana un informācijas meklēšanas paradumi, kas palīdz realizēt uz lietotājiem orientētus digitālos projektus.
  • Rasa Spulle, veikala happyment īpašniece, pieredzējusi Etsy pasniedzēja
    Rasa Spulle ir rotu dizainere un rotkale, kura atvērusi un vēl arvien veiksmīgi vada vienu no pirmajiem Latvijas Etsy veikaliem - happyment. Šobrīd Rasa Etsy tirgo ne tikai rotas, bet arī vintage preces un digitālos failus. Kopš 2013. gada Rasa ir Etsy Latvija komandas vadītāja, ir vadījusi pārdevēju apmācības un piedalījusies Etsy darbinieku vadītos semināros un produktu testēšanā.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas. 
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

ES fondu vizuālās identitātes ansamblis