Datums 10. decembris, 2020
Laiks10.00–11.00
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebināra video ieraksts pieejams LIAA Youtube kontā.

Aicinām klausīties tiešsaistes semināru par eksporta iespējām uz ASV! Semināra laikā gūsiet priekšstatu par galvenajām tendencēm ASV plaša patēriņa preču tirgū un Latvijas ražotāju iespējām iekļūt Amerikas mazumtirdzniecības veikalu ķēdēs. Tāpat tiks sniegti praktiski padomi par to, kā veiksmīgi uzsākt ceļu uz sadarbību ar nacionāla un reģionāla līmeņa mazumtirgotājiem un ar kādām prasībām un priekšnoteikumiem pirms tam būtu jārēķinās.

Semināra ietvaros uzzināsiet par nozīmīgākajām ASV kultūras atšķirībām un Covid-19 radītās pandēmijas ietekmi uz tirgus attīstību, kā arī veidiem, kā Rosewalk Global komanda var palīdzēt attīstīt eksportu uz šo šķietami tālo tirgu.

Semināra saturs būs īpaši saistošs plaša patēriņa pārtikas produktu, kosmētikas, interjera un mājsaimniecības preču ražotājiem.

Gūsiet atbildes uz šiem un citiem jautājumiem:

  • Kādas ir ASV mazumtirdzniecības tirgus aktualitātes un īpatnības?
  • Kādas iespējas ir Latvijas plaša patēriņa preču ražotājiem?
  • Ar kādām izmaksām jārēķinās, sadarbojoties ar ASV mazumtirgotājiem?

Lektori:

  • Amālija Gukasjana (Amalia Ghukasyan), Rosewalk Global dibinātāja un vadītāja
    Papildus darbam konsultāciju birojā Amālija kopš 2018. gada ir strādājusi par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras oficiālo pārstāvi Kalifornijā, sniedzot padomus un atbalstu Latvijas uzņēmējiem, attīstot uzņēmējdarbību šajā ASV štatā. Amālija ir arī Latvijas-Amerikas Tirdzniecības kameras reģionālā Kalifornijas biroja vadītāja.
  • Toms Zvidriņš, LIAA Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Amerikas Savienotajās Valstīs vadītājs

Rosewalk Global ir Kalifornijā dibināts konsultāciju birojs, kas specializējas ASV mazumtirdzniecības tirgū un, izmantojot savu attīstīto partneru tīklu un mārketinga, pārdošanas un loģistikas zināšanas, palīdz Eiropas uzņēmumiem iekļūt reģionāla un nacionāla līmeņa mazumtirdzniecības veikalu ķēdēs.

Darba valoda – angļu.
Dalība – bez maksas. 
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

ES fondu vizuālās identitātes ansamblis