Datums 6. maijs, 2021
Laiks10.00–12.00
Vieta Tiešsaiste, Remo platforma

Turpinot izzināt būvniecības tirgus tendences un aktualitātes Norvēģijā, aicinām Latvijas būvniecības nozares eksportējošos uzņēmumus piedalīties Norvēģijas–Latvijas būvniecības sektora tiešsaistes darbseminārā (workshop).

Pasākumā piedalīsies un ar savām zināšanām dalīsies Norvēģijas būvniecības nozares eksperti: iepirkumu daļas vadītāji no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Hent un AF Gruppen, juridisko jautājumu eksperti no KPMG Law Advokatfirma un Advokatfirmaet Pind, grāmatvedības jautājumu eksperts no Numero, kā arī loģistikas un transporta nozares pārstāvis no Norvēģijas Short Sea Promotion Centre.

Pasākuma formāts – darbseminārs jeb workshop – ļaus Latvijas uzņēmējiem mazās grupās (līdz 5 dalībniekiem) kopā ar Norvēģijas ekspertiem diskutēt, dalīties pieredzē un noskaidrot interesējošos jautājumus par Norvēģijas būvniecības sektoru pie virtuālajiem apaļajiem galdiem.

Vebināra mērķis

Veicināt Latvijas būvniecības nozares uzņēmumu iesaisti eksporta aktivitātēs un paplašināt zināšanas par Norvēģijas būvniecības sektoru, iespējām kļūt par piegādātāju vadošajiem būvniecības uzņēmumiem un veiksmīgi strādāt Norvēģijas tirgū.

Tēmas

  1. Iepirkumu daļas vadītāju pieredzes stāsti darbā ar piegādātājiem: diskusijas vadītājs Ragnar Furru, AF Gruppen
  2. Iepirkumu daļas vadītāju pieredzes stāsti darbā ar piegādātājiem: diskusijas vadītājs Erik Smedsrød, Hent
  3. Loģistikas un transporta aktualitātes: diskusijas vadītājs Ole Hagen, Short Sea Promotion Centre in Norway
  4. Būvniecības nozares juridiskie aspekti: diskusijas vadītāji Torbjørn Amundsen un Christine Sandtangen, KPMG Law Advokatfirma
  5. Līgumu pārvaldība un biežākie problēmjautājumi: diskusijas vadītāji Petter Sverstad Eriksen, Per Vinje, Advokatfirmaet Pind
  6. Algas un darba apstākļi: diskusijas vadītājs Christoffer D. Selfors, KPMG Law Advokatfirma
  7. Nodokļi: diskusijas vadītājs Reinis Burģis, Numero

Darba valoda – angļu.
Dalība – bez maksas. 
Dalībnieku skaits – ierobežots.
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis