Datums 19. maijs, 2021
Laiks15.00–16.15
Vieta Tiešsaiste, "Teams" platforma

Kā progresīvi Baltijas un Somijas uzņēmumi izmanto tehnoloģijas, lai pārvarētu Covid krīzi un būtu gatavi ekonomikas atvēršanai un apmeklētāju pieplūdumam?

Uzzini par gataviem inovatīviem risinājumiem no Somijas un Baltijas, kurus vari izmantot jau šodien, lai nodrošinātu drošu vidi, pieaugot apmeklētāju skaitam un darbiniekiem atgriežoties birojos.

Kādi ir inovatīvākie jaunuzņēmumu un lielu uzņēmumu produkti, kas ir pieejami?  Kāda ir jaunākā zinātniskā pieeja no Somijas gaisa kvalitātes jomā?

Pasākuma programma

15.0015.20
Zinātniskais skatījums uz risinājumiem, kā samazināt vīrusu risku darbavietā,

 • Kirsit Kotilainen, D.Sci. VTT – Somijas lielākais praktisko pētījumu centrs.

15.2016.15
Uzņēmumu īsas prezentācijas un saruna par risinājumiem un pieredzes pārņemšanu no Somijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas par inovatīvākajiem risinājumiem.

 • Rober Arus, Respiray OÜ, direktors (Igaunija)
  Respiray ir novatorisks un uz kakla nēsājams gaisa attīrītājs ar UV tehnoloģiju, kas novērš 99% baktērijas un vīrusus un padara saskarsmi ar klientiem pozitīvāku.
 • Maria Uusimaa, Vaisala, direktore (Somija)
  Vaisala ir pasaules mēroga līderis dažādu mērījumu jomās, piedāvājot risinājumus gaisa kvalitātes uzlabošanai publiskās vietās.
 • Edgars Brokans, SAF TEHNIKA, pārdošanas vadītājs (Latvija)
  Aranet nodrošina gaisa kvalitātes mērījumus, izmantojot (NDIR sensoru tehnoloģiju, lai kontrolētu gaisu darba vietās, skolās un mājās.
 • Linas Kuzma, Imunodiagnostika, produktu vadītāja (Lietuva)
  Imunodiagnostika izstrādā un ražo novatoriskus in vitro ātrās diagnostikas risinājumus darba devējiem. Par darba vietām bez uzliesmojumiem!

16.15 Pasākuma noslēgums

Plašāka informācija par pasākumu un pieteikšanās līdz 17. maijam: https://www.finncham.fi/new-events/2021/5/19/make-your-workplace-safer-innovative-solutions-from-finland-and-the-baltics

Darba valoda – angļu.
Dalība – bez maksas. 
Dalībnieku skaits – ierobežots.