Datums 23. septembris, 2020
Laiks15.00–17.00
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebināra ieraksts pieejams LIAA Youtube kontā.

Aicinām klausīties vebināru par uzņēmējdarbības attīstību Kanādā un ASV. Vebinārā tiks stāstīts par biznesa iespējām Ziemeļamerikas tirgū, tā apgūšanas stratēģijām un svarīgiem faktoriem, kas jāņem vērā, ārvalstu uzņēmējiem sadarbojoties ar vietējiem aģentiem un izplatītājiem. Īpaša uzmanība tiks pievērsta ražošanas, būvniecības, elektronikas, mašīnbūves un metālapstrādes, enerģētikas un IT nozaru jautājumiem, darbā ar kuriem lektoriem līdz šim bijusi visplašākā pieredze, kā arī apskatīta Covid-19 pandēmijas radītā ietekme uz biznesa attiecībām.

Vebināra sākumā varēsiet uzzināt par LIAA piedāvāto eksporta atbalsta programmu, savukārt pēc tā, iepriekš piesakoties, būs iespēja kopā ar lektoriem individuāli pārrunāt savam uzņēmumam aktuālus jautājumus.

Lektori:

  • Endrjū Penijs, Kingsford Consulting dibinātājs
    Endrjū Penijs ir tirgus izpētes un biznesa stratēģijas eksperts, kurš spēj panākt ātru un ienesīgu produktu un pakalpojumu laišanu tirgū. Pirms Kingsford Consulting izveides Endrjū ieņēma augsta līmeņa amatus tādos uzņēmumos kā Bell Mobility, iSTAR Internet, Mitel un Telesat.
    Kingsford Consulting ir Kanādā dibināts biznesa konsultāciju birojs, kas pēdējo 20 gadu laikā ir palīdzējis simtiem dažādu nozaru uzņēmumu veiksmīgi attīstīt savu uzņēmējdarbību Ziemeļamerikā, piedāvājot tirgus izpētes pakalpojumus un padomus biznesa stratēģijas izveidē. Tā klientu lokā ietilpst gan jaunuzņēmumi, gan arī lielas reģionālas, nacionālas un starptautiskas organizācijas.
  • Jeļena Franko, Kingsford Consulting Eiropas filiāles vadītāja
    Jeļena Franko ir taktiskā mārketinga eksperte, kas dzīvo Orhusā, Dānijā un vada Kingsford Consulting Eiropas filiāles darbu. Jeļena ir specializējusies biznesa attīstības jautājumos un ir iepriekš palīdzējusi vairākiem starptautiskiem uzņēmumiem noslēgt eksporta sadarbības un pārdošanas līgumus ar Eiropas līmeņa lielveikalu ķēdēm. Kā vadošā eksperte LIAA Jeļena savulaik vadīja Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmas pētījuma un valdības atbalsta programmas izstrādi.

Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta!
Reģistrētajiem dalībniekiem pieslēgšanās saite tiks nosūtīta e-pastā.

Darba valoda – latviešu un angļu.
Dalība – bez maksas.

ES fondu vizuālo elementu ansamblis