Datums 15. septembris, 2020
Laiks10.00–11.00
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebināra ieraksts pieejams LIAA Youtube kontā.

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Aicinām klausīties vebināru par biznesa attīstīšanu Ķīnā, kurā uzzināsiet, kā reģistrēt uzņēmumu, par uzņēmējdarbības formām, kā arī stratēģiski svarīgiem riska faktoriem, kas jāņem vērā Eiropas uzņēmējiem Ķīnas tirgū. 

Dzirdēsiet arī Latvijas uzņēmuma pieredzes stāstu ar praktiskiem piemēriem un ieteikumiem veiksmīgai darbībai Ķīnā, kā arī ieskatu tādās tēmās, kā tirgus izpēte, pārstāvniecības vietas izvēle, pamatkapitāls, zīmola un dizaina aizsardzība, darbinieki u.c.

Lektori:

Anna Lūkina, biznesa attīstības un mārketinga direktore no A&Z advokātu biroja Šanhajā.

Anna Lūkina specializējusies uzņēmējdarbības attīstībā, mārketingā un komunikācijā, un pēdējos piecus gadus strādā Šanhajā, veltot lielāko daļu savas karjeras juridiskajiem jautājumiem. Anna tekoši runā četrās valodās un aktīvi darbojas Ķīnas biznesa jomā, specializējoties tirgus un investīciju stratēģijas izstrādē un digitālajā mārketingā Ķīnā.

A&Z ir ievērojams Ķīnas advokātu birojs, kurā strādā vairāk nekā 50 eksperti, tai skaitā advokāti, biznesa speciālisti un tulki. 5 biroji dažādas pilsētās un 11 juridiskās prakses sniedz plašas iespējas A&Z palīdzēt uzņēmumiem risināt visdažādākos jautājumus par biznesa attīstīšanu Ķīnā.

Edgars Beierbahs, Light Guide Optics International vadītājs Ķīnā, Šanhajas birojā.

Edgars Beierbahs vairākus gadus ir strādājis jomās, kas saistītas ar biznesa attīstību un eksportu uz Ķīnu.

Light Guide Optics International ir pasaulē vadošais optiskās šķiedras ražošanas uzņēmums no Līvāniem, kura produkcija tiek izmantota lāzeroperācijām un zinātnisko instrumentu ražošanā. Light Guide Optics International ir arī pasaulē lielākais uroloģijā izmantojamās optiskās šķiedras ražotājs, kā arī līderis optiskās škiedras kvalitētes standartos. Uzņēmuma klientu vidū ir NASA, Huawei, Microport, YOEC, Boston Scientific, Eiropas Dienvidu Observatorija, Lumenis Medical u.c.

Vebināra darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas.

Annas Daudziņas foto

Anna Daudziņa

Vecākā projektu vadītāja (pārtikas rūpniecības nozarē)
anna.daudzina [at] liaa.gov.lv
Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis