Datums 1. septembris, 2020
LaiksVisu dienu
Vieta Tiešsaiste, Ķīna

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai starptautiskajā pakalpojumu tirdzniecības izstādē "China International Fair for Trade in Services" (CIFTIS), kas attālināti norisināsies no 1. septembra līdz 31. decembrim Pekinā, Ķīnā!

CIFTIS tiek pozicionēta kā viena no trim svarīgākajām starptautiskajām izstādēm Ķīnā, un tā iekļauj tādus pakalpojumu sektorus, kā transports un loģistika, tūrisms, celtniecība, apdrošināšana, finanšu pakalpojumi, IKT, kultūras un izklaides pakalpojumi u.c. Vairāk informācijas par izstādi CIFTIS mājaslapā: https://en.ciftis.org.

Aicinām Latvijas uzņēmumus piedalīties tiešsaistes izstādē, izveidojot virtuālo stendu, t.i. izvietojot tiešsaistē informāciju par saviem pakalpojumiem un vēlamajiem sadarbības veidiem. Pieteikties izstādei īpaši tiek aicināti loģistikas un tūrisma sektora pārstāvji, kā arī citu nozaru uzņēmumi, kas vēlas ienākt Ķīnas tirgū.

Platforma ietvers tiešsaistes eksponēšanu, pircēju informācijas apskatīšanu, piedāvājuma un pieprasījuma saskaņošanu, ziņojumapmaiņu, biznesa saskaņošanu un citas iespējas, nodrošinot plašu pakalpojumu klāstu izstādes dalībniekiem.

Izstādes dalībniekiem organizatori piedāvā:

  • Bezmaksas tiešsaistes stendu.
  • Attālinātas divpusējas tikšanās ar potenciālajiem pircējiem/sadarbības partneriem.

Reģistrācija izstādei notiek CIFTIS mājaslapā: https://login.ciftis.org/entry/card.

Konta izveidei ir nepieciešams ielūguma kods. Ielūguma koda saņemšanai lūdzu sazināties ar Nozares padomnieku Ziemeļķīnā (Pekinā) Ingu Rozenblatu!

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis