Pasākumi

Pandēmijas periodā arvien būtiskāku lomu ieņēmuši digitālie pārdošanas kanāli, tādēļ daudzi Latvijas uzņēmumi šobrīd strādā pie digitālā mārketinga stratēģijām. Lai sniegtu ieskatu par dažādiem digitālā mārketinga paņēmieniem, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) septembrī piedāvā četru bezmaksas nodarbību ciklu, kurā būs iespējams iepazīties ar dažādu digitālo platformu iespējām, zīmola komunikācijas stratēģijas izstrādi, dažādu komunikācijas kanālu  īpatnībām un mājas lapas uzbūves pamatprincipiem.

“Pēc uzņēmumu darbības rezultātiem un pieaugošajiem preču eksporta rādītājiem redzam, ka daudzos gadījumos veiksmes pamatā ir pārdomātas uzņēmumu digitālās stratēģijas. Teju katrā nozarē varam atrast labus piemērus, kur uzņēmumi, mainot savus pārdošanas kanālus, ir sasnieguši labus rezultātus. Dažādiem digitālajiem risinājumiem ir pieejams arī valsts atbalsts, tostarp LIAA administrētajā Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas programmā,” uzsver LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Tiešsaistes seminārus vadīs uzņēmuma “Reprise Digital Latvia” vadošā stratēģe Liene Arkle un to mērķis ir sniegt praktiskus padomus, kuri būtu jāņem vērā, veidojot digitālā mārketinga komunikāciju ārvalstu tirgos. Nodarbības notiks 2., 9., 16. un 23. septembrī Zoom platformā.

“Biznesa attīstība digitālajā vidē kļūst arvien aktuālāka, tādēļ vēlamies sniegt vienkāršus, praktiskus padomus uzņēmējiem, kādi apsvērumi būtu jāņem vērā, pirms tiek uzsākta digitālā komunikācija ārvalstu tirgos,” tā Liene Arkle.

Semināru cikls ir īpaši piemērots tiem uzņēmējiem, kuri līdz šim nav strādājuši digitālajā mārketingā vai ir ieguvuši nelielas priekšzināšanas par digitālo mārketingu un to kanāliem un komunikācijas pamatprincipiem.

Semināru programma:

2. septembris. "Kā izvērtēt digitālo eksporta tirgu atbilstību?"

9. septembris "Kurus digitālos kanālus izmantot, lai veiksmīgi reklamētu produktu?"

16. septembris "Kā veidot zīmola komunikāciju, lai tas tiktu pamanīts ārvalstu tirgos?"

23. septembris "Kādi UX/UI pamatprincipi jāievēro, radot eksportspējīgu mājaslapu?"

Semināru cikla ietvaros notiks 4 vebināri

Aizpildi pieteikuma anketu, ejot uz kādu no cikla vebināriem.

Datums 2. septembris, 2021
Laiks10.00–11.30
Atrašanās vietaTiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebinārs "Kā izvērtēt digitālo eksporta tirgu atbilstību?"

Septembri uzsākam ar jaunu lekciju ciklu, kura ietvaros runāsim par būtiskiem aspektiem, kuri jāņem vērā, uzsākot eksporta attīstības…
Datums 9. septembris, 2021
Laiks10.00–11.30
Atrašanās vietaTiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebinārs "Kurus digitālos kanālus izmantot, lai veiksmīgi reklamētu produktu?"

Septembri uzsākam ar jaunu lekciju ciklu, kura ietvaros runāsim par būtiskiem aspektiem, kuri jāņem vērā, uzsākot eksporta attīstības…
Datums 16. septembris, 2021
Laiks10.00–11.30
Atrašanās vietaTiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebinārs "Kā veidot zīmola komunikāciju, lai tas tiktu pamanīts ārvalstu tirgos?"

Aicinām apmeklēt trešo semināru vebināru ciklā par būtiskiem aspektiem, kuri jāņem vērā, uzsākot eksporta attīstības plānošanu…
Datums 23. septembris, 2021
Laiks10.00–11.30
Atrašanās vietaTiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebinārs "Kādi UX/UI pamatprincipi jāievēro, radot eksportspējīgu mājaslapu?"

Aicinām apmeklēt noslēdzošo semināru vebināru ciklā par būtiskiem aspektiem, kuri jāņem vērā, uzsākot eksporta attīstības plānošanu…
Vebināru cikla lektore - Liene Arkle

Vadošā stratēģe un vadītāja Reprise Digital Latvia uzņēmumā. Lienes pieredze ietver ilggadēju digitālo kampaņu apkalpošanas darbu Lielbritānijas aģentūrās. Tieši jaunu uzņēmumu attīstība Lienei ir bijusi īpaši tuva, jo savas karjeras sākumā Liene veiksmīgi integrēja zīmola komunikācijas stratēģiju, kura pāris mēnešos piecas reizes palielināja apgrozījumu uzņēmumam, kurš patlaban ir vadošais B2C zīmols lokālajā tirgū.

Liene ir guvusi plašu pieredzi, strādājot pie Latvijā zināmiem zīmoliem un patlaban velta komandas uzmanību, palīdzot uzņēmējiem attīstīt savu biznesu ar pārdomātiem scenārijiem katra produkta komunikācijas un distribūcijas attīstībā.

Reģistrējoties, uzreiz iespējams pieteikt dalību visiem vebināriem vai arī to darīt atsevišķi.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas. 
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis