LIAA aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties Osaka Expo 2025 starptautisko piegādātāju sarakstā

Aicinām Latvijas uzņēmumus, kuri vēlas tikt iekļauti Osakas Expo 2025 starptautisko piegādātāju sarakstā, aizpildīt pieteikuma anketu (angliski), nosūtot to uz Expo 2025 rīkotāju e-pastu. Sarakstu veidos Expo 2025 organizatori un tas būs pieejams visām izstādes dalībvalstīm un organizācijām, lai atvieglotu piegādātāju atrašanu un atlasi.

Iekļaušana sarakstā negarantē pasūtījumu saņemšanu, tomēr aicinām visus interesentus izmantot šo iespēju un pieteikties. Īpaši aicinām pieteikties uzņēmējus ar pieredzi izstāžu, paviljonu, publicitātes vai pasākumu veidošanas jomās.

Pieteikšanās termiņš: 28. novembris.

Vairāk informācijas pieejama Expo 2025 mājas lapā, vai konsultējoties ar LIAA Expo paviljona direktori.

Starptautiskās Expo izstādes notiek jau kopš 1851. gada, to mērķis ir dot iespēju dalībvalstīm demonstrēt savus zinātnes un tehnoloģiju sasniegumus, veicināt informācijas apmaiņu un savstarpēju sapratni starp valstīm un kontinentiem.

Kopš 1995. gada ir ieviesta izstāžu regularitāte un tās notiek ik pēc pieciem gadiem. Konkurenci starp valstīm uz tiesībām sarīkot kārtējo pasaules izstādi var salīdzināt ar sacensību par tiesībām uz olimpisko spēļu rīkošanu. Katrai no pasaules izstādēm ir viena konkrēta tēma, un tajās ar paviljoniem piedalās valstis, starptautiskas organizācijas, reģioni, kā arī atsevišķi globālie koncerni.

Nākamā Expo izstāde notiks 2025. gadā Japānas pilsētā Osakā https://www.expo2025.or.jp/en/.

Latvijas dalību šajā izstādē organizē Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūra.