Datums 7.–12. decembris, 2021
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Tokija, Japāna

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra š.g. 7.-12. decembrī Tokijā organizē Latvijas dienas, kuru laikā norisināsies dažādi pasākumi, tai skaitā arī Latvijas preču prezentācija un tirdzniecība. Pasākums norisināsies Roppongi Hills, kas ir viena no prestižākajām kultūras un iepirkšanās vietām centrālajā Tokij. Pasākuma laikā tiks rīkota arī speciāla prezentācija universālveikalu, kā arī modes un dizaina veikalu iepircējiem, lai iepazīstinātu ar Latvijas zīmoliem.

Aicinām Latvijas pārtikas (pārstrādāti un iepakoti produkti, tai skaitā šokolāde, cepumi, veselīgi saldumi, tējas u.c., izņemot gaļas un piena izstrādājumus), modes un dizaina preču (smart casual, casual stils, tai skaitā trikotāža, austās šalles, dizainēti T-krekli) un amatnieku izstrādājumu ražotājus pieteikt savus produktus Latvijas dienām Tokijā, Japānā.

Produktu atlasi veiks LIAA sadarbībā ar preču importētāju Japānā. Par atlasīto produktu importēšanu Japānā importētājs vienosies ar ražotāju par preces daudzumu, cenu, nosūtīšanas veidu uz Japānu, samaksas nosacījumiem, preces atgriešanu. Samaksa par realizēto preci tiks veikta pēc 90 dienām.

Izmaksas, ar kuriem jārēķinās uzņēmējiem:

  • dalības maksa:
  • preces transportēšana uz Japānu.