Datums 20.–23. janvāris, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Helsinki, Somija

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā tūrisma izstādē "MATKA", kas norisināsies 2022. gada 20. - 23. janvārī Helsinkos, Somijā ! "MATKA" ir Ziemeļvalstu lielākā starptautiskā tūrisma izstāde un viena no nozīmīgākajām nozares izstādēm pasaulē, kuru ik gadu apmeklē vairāk kā 71 000 apmeklētāju un tūrisma nozares profesionāļu.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot darba vietas ne vairāk kā 7 dalībniekiem. Stenda kopējā platība 6-30 m2 atkarīga no dalībnieku skaita.

Dalībniekam, kurš piedalīsies izstādē ir jārēķinās ar sekojošām izmaksām:

  1. Reģistrācijas maksa izstādei - 100 EUR – katram dalībniekam;
  2. Stenda laukuma un standarta stenda konstrukcijas maksa (tai skaitā standarta apgaismojums, elektrība, grīdas segums) – 860 EUR katram dalībniekam;
  3. Stenda sienu noformējums ar grafikām – 600 EUR katram dalībniekam;
  4. Darba vieta 215 EUR katram dalībniekam.

Kopējās ar dalību pasākumā saistītās izmaksas 1775 EUR katram dalībniekam.

! Ar kopstenda dalībniekiem tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā.

Kopstenda dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, dienas nauda) un materiālu transportēšanas izmaksu segšanu.

Dalībnieku atlasi dalībai kopstendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti tie, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit .

Kopstenda dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Pieteikšanās līdz 2021.gada 30.septembrim.

Anitas Priedītes foto

Anita Priedīte

Vadošā eksperte - Tūrisma mārketinga nodaļa
anita.priedite [at] liaa.gov.lv