Datums 27.–29. janvāris, 2023
LaiksVisu dienu
Vieta Īrija, Dublina

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Latvijas kopstends starptautiskajā tūrisma izstādē New Holiday World 2023

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā tūrisma izstādē "New Holiday World 2022", kas norisināsies 2023. gada 27. - 29. janvārī Dublinā, Īrijā.

"New Holiday World" ir Īrijas lielākā starptautiskā tūrisma izstāde, kuru ik gadu apmeklē vairāk kā 1,500 tūrisma nozares profesionāļi un 40 000 individuālie interesenti.

27. janvārī dienas pirmā puse būs īpaši veltīta B2B formātam, savukārt 27. janvāra dienas izskaņa, 28. un 29. janvāris B2C formātam.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot darba vietas ne vairāk kā 4 dalībniekiem. Stenda kopējā platība 6-20 m2 atkarīga no dalībnieku skaita.

Dalībniekam, kurš piedalīsies izstādē ir jārēķinās ar sekojošām izmaksām:

  1. Reģistrācijas maksa izstādei - 100 EUR – katram dalībniekam;
  2. Stenda laukuma un standarta stenda konstrukcijas maksa (tai skaitā standarta apgaismojums, elektrība, grīdas segums) – 150 EUR katram dalībniekam;
  3. Stenda sienu noformējums ar grafikām – 50 EUR katram dalībniekam;

Kopējās ar dalību pasākumā saistītās izmaksas 300 EUR katram dalībniekam.

! Ar kopstenda dalībniekiem tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Ja dalībnieks ir MVU un tam ir noslēgts Atbalsta līgums ar LIAA, pēc pasākuma ir iespēja pieprasīt 80% no pasākuma dalības maksas.

Kopstenda dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) un materiālu transportēšanas izmaksu segšanu un citām izmaksām.

Dalībnieku atlasi dalībai kopstendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti tie, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit.