Datums 18.–19. janvāris, 2023
LaiksVisu dienu
Vieta Itālija, Boloņa

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Marca by BolognaFiere

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas pārtikas nozares uzņēmumus  pieteikties dalībai mazajā nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē Marca, kas norisināsies Boloņā, Itālijā no 2023. gada 18. līdz 19. janvārim.

Uzņēmumu darbības jomas:

  • Pārtikas produkti un dzērieni

"Marca by BolognaFiere" ir Eiropas 2. lielākā izstāde privāto preču zīmju (private label) sektorā, kurā 2022.gadā piedalījās gandrīz 900 dalībnieki un ko apmeklē vairāk nekā 12 tūkstoši viesi. Izstāde paredzēta uzņēmumiem, kas meklē partnerus savas produkcijas ražošanai pēc private label koncepta un ražotājiem, kas šādus pakalpojumus piedāvā. Itālijas private label tirgus vērtība 2021. gadā sastādīja vairāk nekā 11,7 miljardi EUR sastādot 19,8% no kopējā pārdoto preču apjoma ar konstantu tendenci pieaugt. Vairāk info skatiet šeit.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti 2 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit!

Ja dalībai stendā pieteiksies nepietiekams skaits dalībnieku, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes stenda platības noma, stenda standarta konstrukcijas nomas un uzstādīšanas izmaksas, pakalpojumi stendam, uzņēmumu reģistrācijas maksas izstādē izdevumi) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākumu "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra  Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu. Vairāk informācijas šeit!

Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit!

Cita svarīga informācija:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.
Annas Daudziņas foto

Anna Daudziņa

Vecākā projektu vadītāja (pārtikas rūpniecības nozarē)
anna.daudzina [at] liaa.gov.lv