Datums 31. marts, 2023 – 2. aprīlis, 2023
LaiksVisu dienu
Vieta Vācija, Diseldorfa

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Latvijas nacionālais stends izstādē “BEAUTY Düsseldorf 2023” Vācijā

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas kosmētikas ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "BEAUTY Düsseldorf 2023" Vācijā, kas norisināsies 2023. gada 31.martā - 2. aprīlī Diseldorfā!

Beauty Düsseldorf ir viena no vadošajām izstādēm skaistumkopšanas un kosmētikas sektorā. To raksturo kvalitāte un profesionalitāte, un tajā ir iespēja prezentēt un apskatīt jaunāko nozarē piedāvāto produktu klāstu, koncepcijas, modernas ārstēšanas metodes, zinātniskus atklājumus un inovācijas.

Piedaloties izstādē “BEAUTY Düsseldorf 2023” uzņēmējiem būs iespēja:

  • Prezentēt savu uzņēmumu Latvijas nacionālajā stendā klātienes izstādē;
  • Veikt apjomīgu tirgus izpēti;
  • Novērtēt konkurentus un palielināt sava uzņēmuma konkurētspēju;
  • Satikt gala patērētājus un sadarbības partnerus no visas pasaules, aicinot tos tikties stendā un iepazīstinot ar uzņēmumu;
  • Uzzināt par inovācijām un tendencēm nozarē, kā arī iepazīt nozares profesionāļus.

Izstādē LIAA organizēs nacionālo stendu 35 m2 platībā, 10 hallē, kur vieta tiek piedāvāta ne vairāk kā 6 dalībniekiem. Tā ir Beauty Exclusive un pasūtīšanas zona bez tiešās pārdošanas. Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 6 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem.

Vērtēšanas kritēriji

Ja dalībai stendā pieteiksies nepietiekams skaits dalībnieku, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes platības noma, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, uzņēmumu reģistrācijas maksa izstādē u.tml. izdevumi) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākumu "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis atbalstu. Vairāk informācijas šeit.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Cita svarīga informācija dalībniekiem:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA sadarbībā ar stenda dalībniekiem;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas, eksponātu transportēšanas un citām izmaksām.