Datums 8.–11. marts, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Tokija, Japāna

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas pārtikas un dzērienu ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "FOODEX JAPAN 2022", kas norisināsies no 2022. gada 8. līdz 11.martam Tokijā (Japānā)!

Foodex ir lielākā Āzijas izstāde, kas veltīta pārtikai un dzērieniem gan Japānā, gan visa pasaulē.

Tā kā Japānā vēl joprojām pastāv ieceļošanas ierobežojumi, nacionālais stends tiks rīkots hibrīda formātā. Uzņēmumi ir aicināti nosūtīt savu produkciju izstādīšanai stendā, taču uzņēmumus pārstāvēs LIAA izvēlēti vietējie darbinieki, ja uzņēmumam nav sava pārstāvja Japānā.

Produktu paraugu nosūtīšanas izmaksas sedz LIAA.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

Ja dalībai stendā pieteiksies nepietiekams skaits dalībnieku, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes stenda platības noma, stenda standarta konstrukcijas nomas un uzstādīšanas izmaksas, pakalpojumi stendam, uzņēmumu reģistrācijas maksas izstādē izdevumi) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākumu "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra  Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu. Vairāk informācijas šeit.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit. 

Annas Daudziņas foto

Anna Daudziņa

Vecākā projektu vadītāja (pārtikas rūpniecības nozarē)
anna.daudzina [at] liaa.gov.lv