Datums 6.–8. decembris, 2021
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, AAE

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Vizuālais materiāls izstādei

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas bioloģiskās un dabīgās pārtikas un dzērienu ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē “Organic & Natural”, kas norisināsies no 2021. gada 6. līdz 8. decembrim!

Organic & Natural (www.organicandnatural.com) ir lielākā Tuvo Austrumu bioloģiskās pārtikas izstāde. Pieprasījums pēc bioloģiskiem produktiem reģionā pastāvīgi aug un, pielāgojoties Covid-19 pandēmijas izaicinājumiem, organizatori ir apvienojuši gan klātienes, gan virtuālos pasākumus, kas palielinājis izstādes apmeklējumu par vairāk nekā 30%. Papildus klātienes izstādei tiek rīkota virtuāla izstāde, kas norisināsies 28.-29. septembrī, paverot iespēju jau iepriekš iepazīties ar klātienes izstādes potenciālajiem partneriem.

2020. gada klātienes izstādē piedalījās vairāk nekā 1350 dalībnieku un 10500 apmeklētāju no 48 valstīm. Organic & Natural ir viena no pārtikas nozares izstādēm, kas norisinās paralēli EXPO 2020 plānotajiem pasākumiem.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti 5-6 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit!

Ja dalībai stendā pieteiksies nepietiekams skaits dalībnieku, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes stenda platības noma, stenda standarta konstrukcijas nomas un uzstādīšanas izmaksas, pakalpojumi stendam, uzņēmumu reģistrācijas maksas izstādē izdevumi) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākumu "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra  Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu. Vairāk informācijas šeit!

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit!

Cita svarīga informācija:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām;
  • LIAA sedz produktu transportēšanas izmaksas.


Pieteikšanās līdz 25. augustam!

Annas Daudziņas foto

Anna Daudziņa

Vecākā projektu vadītāja (pārtikas rūpniecības nozarē)
anna.daudzina [at] liaa.gov.lv