Datums 22.–24. janvāris, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Parīze, Francija

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Aicinām Latvijas apakšveļas zīmolus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē Salon International de la Lingerie, kas norisināsies 2022. gada 22.–24. janvārī Francijā, Parīzē!

Pēc viena gada tiešsaistē, 2022. gadā klātienē atgriežas viena no nozīmīgākajām apakšveļas nozares izstādēm pasaulē Salon International de la Lingerie. Ik gadu šajā izstādē savas jaunākās kolekcijas un inovācijas demonstrē pasaules labākie sieviešu un vīriešu apakšveļas, naktsveļas, atpūtas apģērbu, zeķu un zeķubikšu zīmoli. Pirms pandēmijas izstādi ik gadu apmeklēja vairāk kā 13 000 iepircēju un nozares profesionāļu, no kuriem 65% bija ārvalstu iepircēji (galvenokārt no Vācijas, Itālijas, Beļģijas, Krievijas, Spānijas, Nīderlandes, Lielbritānijas, Japānas un ASV), bet 35% pārstāvēja Franciju. 2022. gadā izstādes organizatori paredz, ka izstādē piedalīsies vismaz 200 zīmolu un 10 000 iepircēju.

Vairāk informācijas Salon International de la Lingerie tīmekļvietnē https://saloninternationaldelalingerie.com/.

Dalība Salon International de la Lingerie sniegs iespēju:

  • veikt apjomīgu tirgus izpēti;
  • novērtēt konkurentus un palielināt sava uzņēmuma konkurētspēju;
  • prezentēt sava zīmola jaunākās kolekcijas plašam iepircēju lokam no visas pasaules;
  • dibināt kontaktus ar Francijas un citu valstu iepircējiem, kā arī iegūt jaunus klientus;
  • organizēt tikšanās ar potenciālajiem klientiem Latvijas stendā;
  • iepazīties ar jaunākajām tendencēm un inovācijām nozarē.

Nacionālais stends

LIAA izstādē plāno organizēt Latvijas nacionālo stendu ar kopējo platību 60 m2. Plānotais dalībnieku skaits – 6.

Uzņēmumu atlasi dalībai tiešsaistes stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Ja dalībai stendā pieteiksies nepietiekams skaits dalībnieku, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Informācija dalībniekiem

  • Dalība izstādē tiks organizēta atbilstoši izstādes norises laikā pastāvošajiem Francijas un Latvijas “Covid-19” vīrusa epidemioloģiskās situācijas ierobežojumiem;
  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Stenda dalībniekiem pašiem vai kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

Pieejamais atbalsts

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (uzņēmumu dalības maksa un citi izdevumi, kas saistīti ar stenda pakalpojumiem) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju” 3.2.1.2. pasākumu “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” saskaņā ar 2015. gada 1. decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis atbalstu. Vairāk informācijas LIAA tīmekļvietnē: www.liaa.gov.lv/lv/programmas/skv-uznemejdarbiba.

Uz atbalstu dalībai stendā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības, biedrības, nodibinājumi un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums. Komersantiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama LIAA tīmekļvietnē: www.liaa.gov.lv/lv/programmas/skv-uznemejdarbiba/ligums

Ilzes Mičules foto

Ilze Mičule

Vecākā projektu vadītāja (apģērba un tekstila rūpniecības, papīra un iepakojuma ražošanas, poligrāfijas un izdevējdarbības nozarēs)
ilze.micule [at] liaa.gov.lv