Datums 31. augusts, 2022 – 2. septembris, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Singapūra

Pieteikties pasākumam līdz
05.07.2022.
plkst. 23.59

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus, kas darbojas medicīnas un saistītās nozarēs, tai skaitā medicīnas un laboratoriju ierīču un aprīkojuma, zāļu, uztura bagātinātāju, medicīnas preču un ārstnieciskās kosmētikas ražotājus, kā arī IT sistēmu un risinājumu izstrādātājus piedalīties LIAA organizētā Latvijas nacionālajā stendā izstādē MEDICAL FAIR ASIA (MFA) 2022, kas norisināsies 2022. gada 31.  augustā līdz 2.  septembrim Singapūrā.

Izstāde MEDICAL FAIR ASIA (MFA) https://www.medicalfair-asia.com/ ir nozīmīga starptautiskā medicīnas nozares izstāde Dienvidaustrumu Āzijas reģionā, to apmeklē profesionāli no Singapūras, Malaizijas, Filipīnām Taizemes, Vjetnamas un citām valstīm.

2018. gadā izstādi apmeklēja 14 tūkst. nozares profesionāļu no 70 valstīm, 2020. gadā izstāde notika tikai attālinātā formātā, bet 2022. gadā notiks gan klātienē, gan attālināti.

Piedaloties izstādē MEDICAL FAIR ASIA (MFA), uzņēmējiem būs iespēja:

  • Piedalīties tiešsaistes tīklošanā pirms un pēc klātienes izstādes;
  • Prezentēt savu uzņēmumu Latvijas nacionālajā stendā klātienes izstādē;
  • Veikt apjomīgu tirgus izpēti;
  • Novērtēt konkurentus un palielināt sava uzņēmuma konkurētspēju;
  • Satikt gala patērētājus un sadarbības partnerus no visas pasaules, aicinot tos tikties stendā un iepazīstinot ar uzņēmumu;
  • Uzzināt par inovācijām un tendencēm nozarē, kā arī iepazīt nozares profesionāļus.

Uzņēmumu atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA, vadoties pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Ja dalībai stendā pieteiksies nepietiekams skaits dalībnieku, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes platības noma, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, uzņēmumu reģistrācijas maksa izstādē u.tml. izdevumi) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākumu "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1. decembra  Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu. Vairāk informācijas šeit.

Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit. 

Cita svarīga informācija:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA.
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem.
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī citām izmaksām.
Jadvigas Neimanes foto

Jadviga Neimane

Vecākā projektu vadītāja (ķīmiskās rūpniecības, farmācijas un veselības tūrisma nozarēs)
jadviga.neimane [at] liaa.gov.lv