Datums 14.–16. maijs, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Vācija, Frankfurte

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Aicinām Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai stendā vienā no nozīmīgākajām darījumu tūrisma (MICE) izstādē – kontaktbiržā "IMEX", kas norisināsies 2024. gada 14.–16. maijā Frankfurtē, Vācijā.

"IMEX" ir viens no vadošajiem pasākumiem pasaulē darījumu tūrisma nozarei. Trīs dienu pasākums sniedz koncentrētu uzņēmējdarbības vidi, pieredzes un viedokļu apmaiņas iespējas izstādes dalībniekiem, darījumu tūrisma pakalpojumu pircējiem un izstādes profesionālajiem apmeklētājiem.

Programma "Hosted Buyer" garantē iespēju satikt augstākā līmeņa lēmumu pieņēmējus, kuri vada starptautisko uzņēmējdarbību, un padara iespējamas individuālas tikšanās starp izstādes dalībniekiem un darījumu tūrisma pakalpojumu pircējiem.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot darba vietas ne vairāk kā 10 dalībniekiem. Stenda plānotais laukums 50.00 m2. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 8 dalībnieki, LIAA patur tiesības samazināt stenda laukumu vai atcelt dalību izstādē.

Dalībnieku atlasi dalībai stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti pretendenti, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Dalības maksa stendā katram dalībniekam ir 2790 eiro, kas ietver maksu par 2 m2 stenda laukumu.

Pārējās izmaksas – atlikušo stenda laukumu, stenda noformējumu un stenda tehnisko aprīkojumu (noliktava, elektrība, dzeramais ūdens u.c.) sedz LIAA.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas, izdales materiālu nogādes uz izstādi un citām izmaksām.

Anitas Priedītes foto

Anita Priedīte

Vecākā projektu vadītāja
anita.priedite [at] liaa.gov.lv