Datums 5.–7. marts, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Vācija, Berlīne

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai stendā starptautiskajā tūrisma izstādē "ITB", kas norisināsies 2024. gada 5.–7. martā Berlīnē, Vācijā!

ITB (Internationale Tourismus-Börse – starptautiskā tūrisma birža) ir viens no nozīmīgākajiem tūrisma gadatirgiem pasaulē.

Stenda plānotais laukums 30.00 m2, dalībnieku skaits – ne vairāk kā 8 komersanti. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 6 komersanti, LIAA patur tiesības dalību izstādē atcelt.

Ņemot vērā izstādes specifiku (tikai B2B tikšanās), stendā ir plānoti tikai galdi pārrunu veikšanai.

Dalībnieku atlasi dalībai stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti pretendenti, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Dalības maksa stendā katram dalībniekam 961,43 eiro, kas ietver dalībnieka reģistrācijas maksu (112,00 eiro) un darba vietu (pārrunu galds ar krēsliem un 3 m2 stenda laukuma).

Pārējās izmaksas – atlikušo stenda laukumu, stenda noformējumu un stenda tehnisko aprīkojumu (noliktava, elektrība, dzeramais ūdens u.c.) sedz LIAA.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Anitas Priedītes foto

Anita Priedīte

Vecākā projektu vadītāja
anita.priedite [at] liaa.gov.lv