Datums 9. decembris, 2022
Laiks10.30–12.00
Vieta Tiešsaiste

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

marketings

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis

Mārketinga automatizācija ir kritiski svarīga tehnoloģija, kas ļauj ievērojami palielināt mārketinga efektivitāti strādājot B2B tirgos. Automatizācijas galvenais uzdevums ir nodrošināt algoritmiski plānotu un personalizētu saziņu ar potenciālajiem klientiem, kā arī nodrošināt mārketinga satura piegādi, segmentēšanu un informācijas nodošanu citām sistēmām, piemēram, CRM. Šajā seminārā IBD Consulting dibinātāji Rolands Ozoliņš un Andrejs Juščenko izstāstīs par mārketinga automatizācijas izmantošanas scenārijiem B2B vidē, parādīs piemērus un atbildēs uz jautājumiem.

Pēc semināra tā dalībnieki būs gatavi spert pirmos patstāvīgos soļus mārketinga automatizācijā.

Seminārs ir primāri domāts uzņēmumiem, kas darbojas B2B segmentā.

Andrejs Juščenko ir pieprasījuma radīšanas eksperts, IBD Consulting partneris. Andrejam ir plaša pieredze mārketinga tehnoloģiju plānošanā, ieviešanā un integrācijā jau kopš 2017. gada. Pirms IBD Consulting dibināšnas Andrejs ir strādājis attīstībā starptautiskajos uzņēmumos, ieskaitot Microsoft, Nokia, Lattelecom.

Rolands Ozoliņš ir biznesa izaugsmes stratēģis ar specializāciju sarežģītu risinājumu mārketingā un pārdošanā starptautiskajos tirgos, vadības konsultāciju uzņēmuma IBD Consulting partneris. Rolands nodarbojas ar pārdošanu un mārketingu vairāk kā 20 gadus un jau kopš 2004. gada ir specializējies tehniski sarežģītu risinājumu biznesa attīstībā.

 

Semināra darba valoda: latviešu

Dalība bez maksas

Pieteikšanās obligāta!

Zoom links tiks nosūtīts katram dalībniekam dienu pirms pasākuma.