Datums 6. oktobris, 2022
Laiks15.00–16.30
Vieta Tiešsaiste

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis

Dalība starptautiskā izstādē ir viens no veidiem, kā iepazīstināt ar savu uzņēmuma piedāvāto preču vai pakalpojumu klāstu ārvalstīs. Izstādes laikā ir iespējams satikt potenciālos biznesa partnerus un nostiprināt savu pozīciju topošo klientu acīs. Satikt savu mērķauditoriju klātienē, noslēgt sadarbības līgumus un atklāt profesionālus biznesa kontaktus ir ieguvumi no dalības starptautiskā izstādē. Bet lai to paveiktu, uzņēmējam ir jāizpilda mājas darbi un izstādei ir nopietni jāgatavojas!

Jolanta Derkevica-Pilskunga dalīsies ar pieredzi uzņēmēju sagatavošanai dalībai starptautiskās izstādēs. Jolanta ir JDP Integrated Communications zīmola dibinātāja un vadītāja, SIA “DaJo” valdes priekšsēdētāja, Biznesa augstskola Turība doktora studiju programmas “Komunikācijas vadība” un maģistra studiju programmas “Stratēģiskā komunikācijas vadība” direktore, mārketinga un saistīto kursu docente, ieguvusi zinātnisko doktora grādu (Ph.D.) - plašsaziņas līdzekļu un komunikācijas zinātnes nozarē. Jolanta Derkevica-Pilskunga ir izcila un pieprasīta lektore.

Semināra laikā tiks aplūkotas šādas tēmas:

  • Sagatavošanās starptautiskām izstādēm – noderīgi padomi;
  • Izstāžu stendi – atšķirības un priekšrocības, plusi, mīnusi, piemēri;
  • Kā iegūt biznesa partnera interesi izstādes laikā;
  • Pārdošanas komandas sagatavošana;
  • Mārketinga stratēģiju plānošana / izmantošana;
  • Izstāde beigusies. Ko tālāk?

Seminārā piedalīsies LIAA Klientu nodaļas vadītāja Ilga Maļina, pastāstot par pieejamo atbalsta dalībai starptautiskās izstādēs ārvalstīs.

LIAA Eksporta veicināšanas nodaļas projektu vadītāja Dace Čīma-Šteinberga informēs par aktuālajām izstādēm, kurām ir vērts pieteikties.

‍Noslēgumā pieredzes stāsts no Dinas Motē, eksporta menedžeres SIA “MILZU!”. Uzņēmums “MILZU!” piedalās LIAA organizētajās izstādēs un semināros jau ilgāku laiku un, pateicoties tām, ir ieguvuši daudz jaunus kontaktus un pasūtījumus eksportā.

Semināra darba valoda: latviešu

Dalība bez maksas

Pieteikšanās obligāta!

Zoom links tiks nosūtīts katram dalībniekam dienu pirms pasākuma.