Datums 27.–30. septembris, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Vācija, Hamburga

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

No 27. līdz 30. septembrim Vācijas pilsētā Hamburgā notiek pasaulē lielākā un nozīmīgākā izstāde, kas veltīta vēja enerģijas tematikai WINDENERGY.

Latvijas investīciju un attīstības aģentūra organizē tirdzniecības misiju uz Hamburgu, kuras ietvaros norisināsies izstādes apmeklējums, dalība B2B kontaktbiržā, tikšanās ar institucionāliem partneriem, dalība vēja enerģijas konferencē kā arī tikšanās ar LIAA Vācijas pārstāvniecības vadītāju.  

Vairāk informācijas par izstādi pieejams šeit: https://www.windenergyhamburg.com/

Darba valoda – angļu.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma izdevumiem:

  • transporta (aviobiļešu) izmaksas;

* ja uzņēmums atbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, tad ne vairāk kā 3 uzņēmuma pārstāvjiem ir iespējams atgūt transporta izdevumus 80 % apmērā.

  • uzturēšanās izmaksas (viesnīcas izdevumi);
  • vietējā transporta izdevumi (taksometrs, sabiedriskais transports u.tml.).

Pieejamais atbalsts: 

Tirdzniecības misijas dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 80% apmērā ceļa (transporta) izmaksām ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, un dalības maksas segšanai pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus, kā arī pievienotās vērtības nodoklim atbilstīgām attiecināmajām izmaksām, ja pievienotās vērtības nodokli nevar atgūt atbilstoši normatīvajiem aktiem nodokļu politikas jomā. 

Atbalsta intensitāte: 80% no kopējām attiecināmajām izmaksām izdevumu segšanai. 

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā. Līgumu un maksājuma pieprasījumu nepieciešams iesniegt ne vēlāk kā trīs mēnešu laikā no datuma, kad ir beigusies atbilstošā darbība, bet ne vēlāk kā līdz 2023. gada 1. novembrim. 

Tirdzniecības misija tiek organizēta no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot tirdzniecības misijas dalībniekiem de minimis atbalstu. Vairāk informācijas šeit

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit

Uzņēmumiem, saņemot atbalstu, nedrīkst būt VID nodokļu parādi.