Datums 29.–30. novembris, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Dienvidkoreja, Seula

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

korea

Korejas vadošā tirdzniecības asociācija KITA rīko ārzemju patērētāju preču izstādi “Korea Grand Sourcing Fair” no 29. līdz 30. Novembrim, Seulā, COEX izstāžu centrā. Izstādes ietvaros tiek rīkotas B2B tikšanās uz kurām aicināti piedalīties Latvijas uzņēmumi ar interesi par Korejas tirgu. Fokusa nozares – bioekonomika, biokosmētika, bērnu rotaļlietas un elektronikas izstrādājumi. 2021. gadā šo tikšanos ietvaros piedalījās kopumā ap 1000 uzņēmumiem no 33 valstīm (tiešsaistē).

Pasākums notiks klātienē, bet ir iespējama pieslēgšanās online. Priekšroka tiks dota uzņēmumiem, kas vēlas ierasties klātienē, kā arī uzņēmumiem no fokusa industrijām. Maksimālais uzņēmumu skaits – 10.

LIAA pārstāvis Dienvidkorejā, piedalīsies klātienē, lai koordinētu tikšanās vai pārstāvētu uzņēmumus uz vietas. Nepieciešamības gadījumā tiek nodrošināti tulka pakalpojumi.

Uzņēmumiem pašiem jānogādā produktu paraugi uz Dienvidkoreju. LIAA palīdzēs ar sūtījumu organizēšanu.

KITA dibināta 1946. gadā, šobrīd lielākā uzņēmumu asociācija Korejā ar vairāk nekā 70 000 biedriem. Ar 13 filiālēm Korejā un 11 pārstāvniecībām pasaulē, KITA koncentrējas uz eksporta atbalstu MVU un lepojas ar nesen sasniegto Korejas 1000 miljardu ASV dolāru tirdzniecības apmēru.

Uzņēmumi dalībai tirdzniecības misijā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti 10 uzņēmumi.

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 80% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki, iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Vairāk informācijas šeit.