Datums 20. aprīlis, 2021
Laiks10.00–11.00
Vieta Tiešsaiste, Zoom platforma

Gatavojoties starptautiskajai izstādei Expo 2020 Dubai, aicinām Latvijas kosmosa nozares pārstāvjus, uzņēmējus un pētniekus piedalīties tiešsaistes seminārā par tirgus aktualitātēm kosmosa nozarē Tuvajos Austrumos, kā arī uzņēmēju ieguvumiem no dalības izstādē Expo 2020 Dubai.

Kas ir Expo 2020 Dubai?

Starptautiskā izstāde Expo 2020 Dubai (turpmāk – Expo) norisināsies no 2021. gada 1. oktobra līdz 2022. gada 31. martam Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, un, visticamāk, būs pirmais globālais pasākums pēc Covid-19 krīzes pārvarēšanas.

Arī Latvija ir pieteikusi savu dalību ar mērķi veicināt Latvijas atpazīstamību gan Tuvo Austrumu reģionā, gan arī pasaules mērogā un atbalstīt uzņēmējus jaunu sadarbību veidošanā.

Plašāka informācija par Latvijas dalību pieejama tīmekļvietnē: www.expo2020.lv

Vebināra mērķis

Veicināt Latvijas kosmosa nozares uzņēmumu iesaisti Expo aktivitātēs un paplašināt zināšanas par eksporta iespējām Tuvajos Austrumos, kā arī iepazīstināt ar LIAA organizēto tirdzniecības misiju oktobrī uz Dubaiju, Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Informācija un pieteikšanās tirdzniecības misijai.
Ja vēlies uzzināt ko vairāk par dalību Expo 2020, sazinies ar:

Vebināra tēmas

  1. Tuvo Austrumu kosmosa nozares tirgus apskats – pieprasītākās produktu grupas AAE un citās Arābijas pussalas valstīs, pieprasītākie produkti un risinājumi ar īpašu uzsvaru uz viedajām pilsētām, viedajiem materiāliem un tehnoloģijām, 2020. gada veiksmes stāsti un ieteikumi veiksmīgai Tuvo Austrumu kosmosa tirgus apgūšanai;
  2. Latvijas dalība Expo un plānotie pasākumi kosmosa nozares uzņēmumiem;
  3. Expo B2B tīklošanās platforma.

Darba valoda – latviešu.
Dalība – bez maksas. 
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis