Lai popularizētu Latvijas tūrisma piedāvājumu, partneriem, mediju pārstāvjiem un viedokļu līderiem tiek nodrošināta pieeja bezmaksas mārketinga materiāliem digitālām prezentācijām, video, kartēm un brošūrām. TD piedāvā arī dažādu veidu drukātos materiālus, kurus iespējams pasūtīt un saņemt birojā vai noliktavā Rīgā. Materiālu bāze tiek veidota sadarbībā ar reģionu asociācijām un nozares uzņēmējiem.

  • LIAA piedāvā dažādu veidu drukātos materiālus, tai skaitā brošūras un kartes, kuras iespējams pasūtīt un saņemt birojā vai noliktavā Rīgā.
  • Latvijas tūrisma fotogrāfijas apskatei un lejupielādei atrodamas Flickr kontā.
  • Videomateriālus ir iespējams apskatīties Vimeo kontā, kā arī lejupielādēt no interneta vietnes.

Video, kuriem ir iespējota lejupielādes pieeja, mediju pārstāvji un viedokļu līderi var izmantot, lai popularizētu Latvijas tūrisma piedāvājumu kopumā, savukārt video kadrus no mūsu Flick konta var izmantot, lai popularizētu konkrētus tūrisma objektus. Mūsu Flickr datubāzēs katrs foto vai video materiāls tiek papildināts ar aprakstu un lietošanas norādījumiem.

Ja Tev ir radušies jautājumi saistībā ar video, foto un mārketinga materiālu izmantošanu, lūdzu, sazinies ar mums, rakstot uz tourism@liaa.gov.lv.

 

Tūrisma departaments

tourism [at] liaa.gov.lv