Datums 11. janvāris, 2021
Laiks10.00–12.30
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebināra video ieraksts pieejams LIAA Youtube kanālā.

Gatavojoties starptautiskajai izstādei "Expo 2020 Dubai", aicinām klausīties tiešsaistes semināru par tirgus aktualitātēm būvniecības nozarē Tuvajos Austrumos, kā arī uzņēmēju ieguvumiem no dalības izstādē!

“Glasgow Consulting Group” stratēģijas konsultants Sāri Alabdulrazaks (Sari AlAbdulrazzak) sniegs ieskatu inovatīvo būvniecības materiālu un tehnoloģiju tirgus situācijā un pieprasītākajos būvniecības nozares produktos un risinājumos, kā arī dalīsies ar veiksmīgiem pieredzes stāstiem un eksportu veicinošiem faktoriem, savukārt LIAA projektu vadītāji pastāstīs par uzņēmēju iespējām un plānotajām aktivitātēm “Expo 2020” programmas ietvaros.

Šis ir otrais vebinārs "Expo 2020" tiešsaistes semināru sērijas ietvaros. Seko līdzi jaunumiem LIAA mājaslapā un vebināru ierakstiem Youtube, lai nepalaistu garām informāciju par savu nozari:
7. janvārī  Pārtikas aktualitātes Tuvajos Austrumos.
12. janvārī Farmācijas, veselības aprūpes un medicīnas tūrisma aktualitātes Tuvajos Austrumos.
13. janvārī
IKT aktualitātes Tuvajos Austrumos.

Semināra mērķis: veicināt Latvijas būvniecības nozares uzņēmumu iesaisti "Expo 2020" aktivitātēs un paplašināt zināšanas par eksporta iespējām Tuvajos Austrumos.

Semināra ietvaros tiks apskatītas šādas tēmas:

  1. Tuvo Austrumu inovatīvo būvniecības materiālu un tehnoloģiju tirgus apskats – pieprasītākās produktu grupas un risinājumi AAE un citās Arābijas pussalas valstīs, galvenās tirgus tendences, 2020. gada veiksmes stāsti un ieteikumi veiksmīgai Tuvo Austrumu būvniecības tirgus apgūšanai;
  2. Latvijas dalība "Expo 2020" un plānotie pasākumi būvniecības nozares uzņēmumiem;
  3. "Expo 2020" B2B tīklošanās platforma.

Vebināra darba valoda – latviešu un angļu.

Dalība bezmaksas.

 

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis