Datums 12. janvāris, 2021
Laiks10.00–12.30
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebināra ieraksts pieejams LIAA Youtube kanālā.

Lai kopīgi radītu saistošu saturu, aicinām uzņēmējus aizpildīt anketu, sniedzot viedokli par interesējošajiem pasākumiem "Expo 2020 Dubai" ietvaros: https://www.liaa.gov.lv/lv/daliba-expo2020-dubai-pasakumos

Gatavojoties starptautiskajai izstādei "Expo 2020 Dubai", aicinām klausīties tiešsaistes semināru par tirgus aktualitātēm farmācijā, veselības aprūpē un medicīnas tūrismā Tuvajos Austrumos, kā arī uzņēmēju ieguvumiem no dalības izstādē!

“Gulf Business Consulting” vadītājs un īpašnieks Hosē Djego Manzanera (Jose Diego Manzanera) pastāstīs par situāciju medicīnas, veselības aprūpes un medicīnas tūrisma jomā, īpašu uzmanību pievēršot pieprasītākajiem produktiem, risinājumiem un pakalpojumiem, kā arī dalīsies ar veiksmīgiem pieredzes stāstiem un eksportu veicinošiem faktoriem, savukārt LIAA projektu vadītāji pastāstīs par uzņēmēju iespējām un plānotajām aktivitātēm “Expo 2020” programmas ietvaros.

Šis ir trešais vebinārs "Expo 2020" tiešsaistes semināru sērijas ietvaros. Seko līdzi jaunumiem LIAA mājaslapā un vebināru ierakstiem Youtube, lai nepalaistu garām informāciju par savu nozari:
7. janvārī  Pārtikas aktualitātes Tuvajos Austrumos.
11. janvārī Būvniecības aktualitātes Tuvajos Austrumos.
13. janvārī IKT aktualitātes Tuvajos Austrumos.

Semināra mērķis: veicināt Latvijas farmācijas, veselības aprūpes un medicīnas tūrisma uzņēmumu iesaisti "Expo 2020" aktivitātēs un paplašināt zināšanas par eksporta iespējām Tuvajos Austrumos.

Semināra ietvaros tiks apskatītas šādas tēmas:

  1. Tuvo Austrumu medicīnas, veselības aprūpes un izejošā medicīnas tūrisma tirgus apskats – pieprasītākās produktu, risinājumu un pakalpojumu grupas AAE un citās Arābijas pussalas valstīs, galvenās tirgus tendences un eksporta iespējas, 2020. gada veiksmes stāsti un ieteikumi veiksmīgai Tuvo Austrumu farmācijas un medicīnas tirgus apgūšanai;
  2. Latvijas dalība "Expo 2020" un plānotie pasākumi farmācijas, veselības aprūpes un medicīnas tūrisma uzņēmumiem;
  3. "Expo 2020" B2B tīklošanās platforma.

Vebināra darba valoda – latviešu un angļu.

Dalība bezmaksas.

 

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis