Datums 13. janvāris, 2021
Laiks10.00–12.30
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Vebināra video ieraksts pieejams LIAA Youtube kanālā.

Lai kopīgi radītu saistošu saturu, aicinām uzņēmējus aizpildīt anketu, sniedzot viedokli par interesējošajiem pasākumiem "Expo 2020 Dubai" ietvaros: https://www.liaa.gov.lv/lv/daliba-expo2020-dubai-pasakumos

Gatavojoties starptautiskajai izstādei "Expo 2020 Dubai", aicinām klausīties tiešsaistes semināru par tirgus aktualitātēm IKT nozarē Tuvajos Austrumos, kā arī uzņēmēju ieguvumiem no dalības izstādē!

“Gulf Business Consulting” vadītājs un īpašnieks Hosē Djego Manzanera (Jose Diego Manzanera) pastāstīs par tirgus situāciju IKT nozarē, īpašu uzmanību pievēršot pieprasītākajiem produktiem un risinājumiem, piemēram, viedpilsētas (Smart city) konceptam, kā arī dalīsies ar veiksmīgiem pieredzes stāstiem un eksportu veicinošiem faktoriem, savukārt LIAA projektu vadītāji pastāstīs par uzņēmēju iespējām un plānotajām aktivitātēm “Expo 2020” programmas ietvaros.

Šis ir ceturtais vebinārs "Expo 2020" tiešsaistes semināru sērijas ietvaros. Seko līdzi jaunumiem LIAA mājaslapā un vebināru ierakstiem Youtube, lai nepalaistu garām informāciju par savu nozari:
7. janvārī  Pārtikas aktualitātes Tuvajos Austrumos.
11. janvārī Būvniecības aktualitātes Tuvajos Austrumos.
12. janvārī Farmācijas, veselības aprūpes un medicīnas tūrisma aktualitātes Tuvajos Austrumos.

Semināra mērķis: veicināt Latvijas IKT nozares uzņēmumu iesaisti "Expo 2020" aktivitātēs un paplašināt zināšanas par eksporta iespējām Tuvajos Austrumos.

Semināra ietvaros tiks apskatītas šādas tēmas:

  1. Tuvo Austrumu IKT nozares tirgus apskats – pieprasītākās produktu un pakalpojumu grupas AAE un citās Arābijas pussalas valstīs, pieprasītākie produkti un risinājumi ar īpašu uzsvaru uz viedajām pilsētām, viedajiem materiāliem un tehnoloģijām, biomedicīnu, SaaS, Fintech, Edtech, Healthtech u.c. 2020. gada veiksmes stāsti un ieteikumi veiksmīgai Tuvo Austrumu IKT tirgus apgūšanai;
  2. Latvijas dalība "Expo 2020" un plānotie pasākumi IKT nozares uzņēmumiem;
  3. "Expo 2020" B2B tīklošanās platforma.

Vebināra darba valoda – latviešu un angļu.

Dalība bezmaksas.

 

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis