Datums 14.–18. oktobris, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta AAE, Dubaija

Pieteikties pasākumam līdz
02.06.2024.
plkst. 23.59

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā informācijas tehnoloģiju un inovāciju izstādē "GITEX GLOBAL", kas norisināsies no 2024. gada 14. līdz 18. oktobrim Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos.

"GITEX GLOBAL" tiek uzskatīta par lielāko tehnoloģiju un jaunuzņēmumu notikumu pasaulē, kurā vienuviet pulcējas inovatori, nozares līderi un tehnoloģiju entuziasti no vairāk nekā 180 pasaules valstīm.

Pasākumā tiek demonstrēti jaunākie nozaru sasniegumi, produkti un risinājumi, tostarp mākslīgais intelekts, virtuālā realitāte, papildinātā realitāte, 5G, viedās pilsētas, robotika un daudz kas cits. 2023. gadā izstādi apmeklēja vairāk nekā 180 000 apmeklētāju. LIAA ar Latvijas nacionālo stendu GITEX izstādē piedalās jau kopš 2015. gada.

Galvenās izstādes tēmas – mākslīgais intelekts (AI), 5G tehnoloģijas, kiberdrošība, programmatūras izstrāde, metaverse, nākotnes mobilitāte, ilgtspējība.

Piedaloties izstādē, uzņēmējiem būs iespēja:

  • Novērtēt konkurentus un palielināt sava uzņēmuma konkurētspēju;
  • Satikt gala patērētājus un sadarbības partnerus no visas pasaules, aicinot tos tikties stendā un iepazīstinot ar uzņēmumu;
  • Uzzināt par inovācijām un tendencēm nozarē, kā arī iepazīt nozares profesionāļus.

Stenda plānotais laukums 72 m2, dalībnieku skaits – ne vairāk kā 12.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketās iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī citām izmaksām;
  • Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir jāveic šo pakalpojumu apmaksa.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Savienības līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu. Uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt dokumentus, izmantojot Business.gov.lv platformu.

Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai nacionālajos stendos ārvalstīs.