Pasākumi

2021. gada 7.–13. janvārī | 10.00–12.30
"Zoom" platformā
Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

2021. gada 1. oktobrī savas durvis beidzot vērs starptautiskā izstāde "Expo 2020" Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, kura norisināsies līdz pat 2022. gada 31. martam un visticamāk būs pirmais globālais pasākums pēc Covid-19 krīzes pārvarēšanas. Arī Latvija ir pieteikusi savu dalību ar mērķi veicināt Latvijas atpazīstamību gan Tuvo Austrumu reģionā, gan arī pasaules mērogā un veicināt sadarbību veidošanos globāli Latvijas uzņēmējiem.

Aicinām klausīties 4 vebināru sēriju par tirgus aktualitātēm pārtikas, būvniecības, IKT un farmācijas, veselības aprūpes un medicīnas tūrisma nozarēs Tuvajos Austrumos, kā arī uzņēmēju ieguvumiem no dalības "Expo 2020". Konsultanti no Dubaijas sniegs ieskatu tirgus situācijā un galvenajās tendencēs konkrētajā nozarē, savukārt LIAA projektu vadītāji pastāstīs par uzņēmēju iespējām un plānotajām aktivitātēm "Expo 2020" ietvaros.

Semināru mērķis: veicināt Latvijas uzņēmēju iesaisti "Expo 2020" aktivitātēs un paplašināt zināšanas par eksporta iespējām Tuvajos Austrumos.

Semināru ietvaros tiks apskatītas šādas tēmas:

  1. Tuvo Austrumu tirgus apskats;
  2. Latvijas dalība "Expo 2020" un plānotie nozares pasākumi;
  3. "Expo 2020" B2B tīklošanās platforma.

Vebināru darba valoda – latviešu un angļu.

Dalība bezmaksas.

Lai kopīgi radītu saistošu saturu, aicinām uzņēmējus aizpildīt anketu, sniedzot viedokli par interesējošajiem pasākumiem "Expo 2020 Dubai" ietvaros: https://www.liaa.gov.lv/lv/daliba-expo2020-dubai-pasakumos

Seko informācijai par izsludinātajiem vebināriem LIAA tīmekļvietnē www.liaa.gov.lv!

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis