Datums 24.–25. novembris
LaiksVisu dienu
Vieta Tiešsaiste

Aicinām piedalīties aprites ekonomikai veltītā tiešsaistes pasākumā “Circular economy in the New Nordics — creating International growth through cooperation” un kontaktbiržā ar Somijas, Norvēģijas un Igaunijas koka un tekstila nozaru uzņēmumiem, kas attālināti norisināsies no 2020. gada 24.–25. novembrim.

Pasākumu rīko "Business Finland" sadarbībā ar "Enterprise Estonia", "Innovation Norway" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Visām iesaistītajām valstīm ir atšķirīga pieredze koka un tekstila nozarēs. Pasākuma mērķis ir tuvināt minētās ekosistēmas kopīgai sadarbībai un inovāciju veidošanai reģionā, piedāvājot platformu sadarbības plānošanai, veidošanai un stiprināšanai. 

Pasākuma pirmā diena (24.11.) veltīta inovāciju sadarbībai, kuras ietvaros būs iespējams uzzināt vairāk par aprites ekonomiku, ekosistēmu pieeju un tendencēm Ziemeļvalstīs un Baltijā, kā arī sadarbības iespējām pētniecības jomā.

Pasākuma otrajā dienā (25.11.) notiks paneļdiskusijas par koka un tekstila sektora sadarbības iespējām. Pēcpusdienā notiks kontaktbirža, kurā Latvijas uzņēmumiem būs iespējas satikt norvēģu, somu un igauņu koka un tekstila nozares uzņēmumus.

Darba valoda – angļu.
Dalība bezmaksas. 

Programma (angļu val.)

Reģistrējies pasākumam līdz 18. novembrim: https://www.lyyti.fi/reg/Circular_economy_in_the_New_Nordics__creating_international_growth_through_cooperation_7749
Pieslēgšanās saite un aicinājums uz kontaktbiržu tiks nosūtīts visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Alise Barvika

Alise Barvika

Pārstāvniecības Somijā vadītāja
alise.barvika [at] liaa.gov.lv
Datums 24.–25. novembris
LaiksVisu dienu
Vieta Tiešsaiste