Datums 20.–21. aprīlis, 2023
LaiksVisu dienu
Vieta Latvija

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Deep Tech Atelier 2023

Baltijā vērienīgākā zinātņietilpīgo tehnoloģiju nozares konference, kas vienkopus pulcē pētniecības organizācijas, industrijas ekspertus, zinātniskos jaunuzņēmumus, valsts pārvaldes pārstāvjus un tehnoloģiju interesentus.

Šogad kopā ar PhotonicsFinland un PhotonicSweden organizējam Ziemeļvalstu optikas un fotonikas (NOP) konferenci, tostarp plakātu sesiju un izstādes stendus. NOP galvenokārt pievērsīsies kvantu, optisko šķiedru un sensoru tēmai, un tā notiks divās paralēlās sesijās – industrijas un akadēmiskajā. Konferences ietvaros paredzēta arī Demo skatuve, lai "pitch" sesijās iepazītos ar jauniem projektiem, saņemtu atsauksmes no žūrijas, plaša EXPO zona un jau otro gadu – Eiropas Kosmosa aģentūras (EKA) dienu pasākums, kas izcels kosmosa diasporas un kosmosa tiesību jautājumus.

Konferencē divu dienu garumā būs iespēja dzirdēt pasaulē atzītu lektoru uzstāšanās un diskusijas, satikt nozares profesionāļus un veidot biznesa sadarbības, kā arī apgūt uzņēmējdarbības attīstīšanai un zinātnes komercializēšanai nepieciešamās zināšanas un prasmes.

Dalība konferencē ir bez maksas.

Pasākuma darba valoda – angļu.

Plašāka informācija un pieteikšanās pasākumam vietnē https://deeptechatelier.com

Datums 19.–21. aprīlis, 2023
LaiksVisu dienu
Atrašanās vietaRīga

Konference "Nordic Optics and Photonics (NOP)"

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), Photonics Finland un Photonic Sweden, Latvijas, Somijas un…