Datums 8. decembris, 2022
Laiks11.00–15.30
Vieta Tiešsaiste, Siguldas Devons, Pils iela 10, Sigulda

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Latvijas tūrisma forums

Aicinām uz ikgadējo Latvijas tūrisma nozares tikšanos - "Tūrisma forums 2022". Pasākums notiks hibrīda formā - gan ļaujot to vērot tiešsaistē, gan klātienē.

Pieteikšanās dalībai gan klātienē, gan attālināti atvērta līdz 7. decembrim.

Kā galvenais runātājs “Latvijas Tūrisma forumā 2022” uzstāsies ceļojumu rakstnieks, lektors un žurnālists Dags Lanskis (Doug Lansky). Viņa idejas novērtējusi un uzklausījusi auditorija National Geographic galvenajā mītnē, Apvienoto Nāciju Organizācijas Pasaules Tūrisma organizācijā, TEDx, kā arī ITB Berlin. Tūrisma forumā viņš mēģinās atšķetināt mūsdienu ceļotāja domu gājienu attiecībā uz Krievijas pierobežas valstīm un palīdzēs saprast, kā uzrunāt to auditoriju, kas svārstās savā lēmumā, vai šurp doties.

Jaunus iedīgļus cita veida domāšanai forumā sēs sistemātiskās domāšanas eksperte, RTU profesore Andra Blumberga un Training Lab izaugsmes treneris biznesa vadībā Zigmunds Vīķis. Biznesa treneris mēģinās atbildēt uz jautājumu, kā saskatīt labās problēmas un kādēļ ir svarīgi atrast sava uzņēmuma virsmērķi. Savukārt Anda Blumberga ar savu runu liks paskatīties plašāk uz notiekošo un meklēt iedarbīgākos spēka pielikšanas punktus savā biznesā. Izmantojot piemērus no tūrisma nozares, tiks aplūkoti dažādi sistēmiskās domāšanas aspekti.

Savukārt ar inovatīvām pieejām starpdisciplināru tūrisma produktu izstrādē pasaulē iepazīstinās Latvijas dabas tūrisma asociācijas līdzdibinātājs un valdes loceklis Matijs Babris.

ANO reģionālajā iedalījumā jau kopš 2017. gada Latvija tiek pieskaitīta pie Ziemeļvalstīm, bet cik ziemeļeiropeiski esam šobrīd un kāds ceļš vēl veicams, lai pietuvinātos mūsu pašu izvirzītajam ideālam un lai atbilstu pasaules priekšstatam par ziemeļvalsti? Par to diskusiju sadaļā runās Kitija Tigule, Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācijas (ALTA) valdes locekle un “Amadeus Latvija” vadītāja, Edgars Kuzmans, pasākumu aģentūras  3K Management radošais direktors un partneris, Inta Šoriņa, Liepāja - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027 – projektu vadītāja un Dr.oec., biznesa augstskolas “Turība” Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns, tūrisma uzņēmuma “BalticVision” vadītājs un līdzīpašnieks Ēriks Lingebērziņš.

Pasākumā apbalvosim Studentu zinātniski pētniecisko darbu 2022. gada konkursa laureātus.

Agitas Salmiņas foto

Agita Birziete

Vecākā projektu vadītāja
agita.birziete [at] liaa.gov.lv