Mēnešalga:
835 līdz 1190 EUR
Valsts pārvalde
Atrašanās vieta:
Lidosta "Rīga", Mārupes nov.

Pretendentiem jāpiesakās līdz

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra(LIAA, reģ.Nr.90001739473)izsludina konkursu uz Klientu apkalpošanas nodaļas vecākā speciālista amata vietu uz nenoteiktu laikudarbam starptautiskajā lidostā “Rīga”


LIAA meklē darbinieku, kurš ir gatavs būt par Latvijas sasniegumu, uzvaru un panākumu vēstnesi, nodrošinot kvalitatīvu klientu (t.sk ārvalstu) apkalpošanu Biznesa informācijas centrā “Magnetic Latvia” starptautiskajā lidostā “Rīga.


Prasības pretendentiem

-    Akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vai studijas augstākās izglītības iestādes pēdējos kursos, lai iegūtu augstāko akadēmisko vai otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

-    Vēlama darba pieredze klientu apkalpošanas jomā.

-    Vispārīgas zināšanas par uzņēmējdarbības vidi, tūrisma jomu un LIAA piedāvātajiem pakalpojumiem.

-    Teicamas lietišķās saskarsmes un etiķetes prasmes.

-    Teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes.

-    Teicamas latviešu valodas zināšanas.

-    Ļoti labas angļu un krievu valodas zināšanas, kas ļauj amata pienākumu izpildē komunicēt ar klientu.

-    Spēja strādāt strauji mainīgā vidē.

-    Augsta atbildība, uz rezultātu orientēta pieeja darbam.

-    Prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru.


LIAA piedāvā

-    Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā.

-    Labus darba apstākļus un darba izpildes vietu starptautiskajā lidostā “Rīga”.

-    Mēnešalgu šādā apmērā: 1.kategorija: 835,00 EUR, 2.kategorija: 1015,00 EUR, 3.kategorija: 1190,00 EUR (bruto) un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanas polisi.

Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2020.gada 5.augustam, pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt vai nosūtīt pa pastu LIAA Personāla vadības nodaļai (Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442) vai pa e-pastu personals@liaa.gov.lv, ar norādi „KAN vecākais speciālists”.

Informējam, ka, pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas konkursa 1.kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa 2.kārtai!  Pretendentu iesniegtajos pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlases norisi, atbilstoši ”Personas datu apstrādes principi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras amatu pretendentu atlasei” (publicēti LIAA mājas lapā: http://www.liaa.gov.lv/lv/par-liaa/vakances, turpmāk – Datu apstrādes principi atlasei). Iesniedzot pieteikumu, pretendents apliecina, ka ir iepazinies ar Datu apstrādes principiem atlasei.
Tālruņi uzziņām - 67039403, 67039407.

Pretendentiem jāpiesakās līdz