Datums 25. novembris, 2021
Laiks10.00–14.00
Vieta Pērses ielā 2,
!!!

Pasākums atlikts uz nenoteiktu laiku.

Vai esi kādreiz aizdomājies, ko nozīmē būt par Formula 1 piegādātāju un kā par tādu kļūt? 4. Mašīnbūves un metālapstrādes foruma ietvaros aicinām izmantot iespēju tikties ar pieredzējušiem speciālistiem, kuri spējuši apvienot savas prasmes un zināšanas inženierzinātnēs ar interesi par autosporta nozari un darbu vērienīgajā Formula 1 čempionātā.

Pēc semināra būs iespējams individuāli pārrunāt sev interesējošos jautājumus kopā ar lektoriem. B2B tikšanās notiks pēc iepriekš izstrādāta grafika.

Seminārā piedalīsies:

  • Ksevi Pudžolars (Xevi Pujolar) – Formula 1 trašu projektēšanas nodaļas vadītājs. Pudžolars ieguvis inženiera grādu Žironas Universitātē un vairāk nekā 25 gadus darbojies motosporta nozarē vispirms kā veiktspējas inženieris, vēlāk kā vecākais sacensību inženieris un nodaļas vadītājs, pārraugot inženieru komandas darbu Formula 1 starptautisko sacensību ietvaros.
  • Marks Lisnanskis - SMW Group vadītājs, pieredzējis inženieris, kurš veltījis pēdējos 22 gadus, attīstot un ražojot inovatīvu vieglmetālu sakausējumu izmantošanas risinājumus, t.sk. motosporta nozarē. Ieguvis izglītību Ņūdžersijas Tehnoloģiju istitūtā (NJIT).

Reģistrācija ir obligāta

Dalība klātienes pasākumā tiks nodrošināta, tikai uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Sekojot līdzi epidemioloģiskajai situācijai Latvijā un ar to saistītajiem ierobežojumiem, pastāv iespēja, ka pasākums notiks hibrīdformātā vai pilnībā attālināti, izmantojot kādu no tiešsaistes videokonferences platformām.

Vebināra darba valoda: angļu

Dalība bezmaksas

Andra Alkšņa foto

Andris Alksnis

Vecākais projektu vadītājs (metālapstrādes, mašīnbūves, elektronikas un elektrotehnikas nozarēs)
andris.alksnis [at] liaa.gov.lv