Datums 14. janvāris, 2021
Laiks10.00–11.00
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Vebināra ieraksts pieejams LIAA Youtube kanālā.

Aicinām klausīties vebināru par plānotajām izmaiņām Ķīnas likumdošanā attiecībā uz kosmētikas līdzekļu testēšanu uz dzīvniekiem un pārrobežu e-komercijas lomu veiksmīgas eksporta sadarbības attīstīšanā šajā nozarē.

Vebinārā uzzināsiet par pašreizējiem noteikumiem, kas skar produktu pārbaudi uz dzīvniekiem, un nākotnes perspektīvu šajā jautājumā, tai skaitā jauno regulējumu, kas noteiks, vai būs nepieciešams veikt testēšanu uz dzīvniekiem, un pieņemamās starptautiskās alternatīvas. Tāpat tiks stāstīts par pārrobežu e-komerciju, kas ir viens no svarīgākajiem kosmētikas produktu tirdzniecības kanāliem Ķīnā, sniedzot detalizētu izklāstu par tās īpatnībām, populārākajām platformām, noteikumiem un daloties ar ieteikumiem sekmīgas pārdošanas īstenošanai.

Lektore – Andželita Hu (Angelita Hu), redaktore un analītiķe kosmētikas portālā ChemLinked.
Andželita Hu specializējas pārskatu veidošanā un likumdošanas izmaiņu interpretēšanā Ķīnā, ASEAN dalībvalstīs un pārējā Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Andželitai ir vairāk nekā 5 gadu pieredze, strādājot ChemLinked, kas palīdzējusi uzkrāt plašas zināšanas par kosmētikas nozares likumdošanu un tirgus apgūšanas mehānismiem, kā arī padziļināt izpratni par kosmētikas nozari kopumā.

Darba valoda – angļu.
Dalība vebinārā – bez maksas. 
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.
Individuāla konsultācija ar lektori – de minimis atbalsta ietvaros vai par maksu.

Individuāla konsultācija ar lektori

15. janvārī, iepriekš piesakoties, uzņēmumiem būs iespēja saņemt 15-20 minūšu ilgu individuālu konsultāciju un kopā ar lektori pārrunāt savam uzņēmumam aktuālos un neskaidros jautājumus.


Dalība individuālajās konsultācijās ar lektori 100% apmērā tiks finansēta no darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība”, piešķirot dalībniekiem de minimis atbalstu. Plašāka informācija pieejama vietnē likumi.lv.


Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam. Dalībniekiem, kuri neatbilst šīm prasībām, izmaksas par dalību individuālajās konsultācijās būs jāsedz no saviem līdzekļiem.


Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā. De minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un organizatorisko izdevumu precizēšanas.

ES fondu vizuālās identitātes ansamblis