Datums 27. janvāris, 2021
Laiks10.00–11.00
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebināra video ieraksts pieejams LIAA Youtube kanālā.

Aicinām piedalīties vebinārā par Zviedrijas būvniecības sektoru un uzzināt, kādas ir šī brīža aktualitātes un iespējas ārvalstu uzņēmējiem, tostarp Latvijas būvniekiem un nozares profesionāļiem, konkurēt ar vietējā tirgus pārstāvjiem. Tāpat vebinārā tiks stāstīts par nodokļu izmaiņām, kas skar ārvalstnieku nodarbināšanu Zviedrijā, un sniegti praktiski ieteikumi veiksmīgai sadarbībai ar Skatteverket, Zviedrijas Nodokļu aģentūru.

Semināra mērķis: veicināt Latvijas būvniecības nozares uzņēmumu iesaisti eksporta aktivitātēs un paplašināt zināšanas par Zviedrijas būvniecības sektora iespējām un kopējo tirgus situāciju.

Semināra ietvaros tiks apskatītas šādas tēmas:

  1. Zviedrijas būvniecības sektora apskats – strukturālās problēmas un radītās iespējas Latvijas uzņēmumiem;
  2. Ārvalstu konkurences nepieciešamība un noteikumi veiksmīgai iekļūšanai tirgū;
  3. Jaunā nodokļu sistēma attiecībā uz ārvalstnieku nodarbināšanu Zviedrijā – kā to veiksmīgi izmantot?

Lektori:

Mikaels Andžu (Mikael Anjou), neatkarīgais konsultants Zviedrijas būvniecības sektorā, kurš pārsvarā specializējas efektivitātes un produktivitātes uzlabošanas jautājumos. No 2012.–2018. gadam Mikaels bija nekustamā īpašuma un celtniecības uzņēmuma "Einar Mattsson Construction" vadītājs, iepriekš strādājis par konsultantu "McKinsey & Co" un sarakstījis grāmatu “The Inefficient Construction Sector – A Change Agenda”, kurā apskata problēmas Zviedrijas būvniecības sektorā.

Kristīne Bodniece, uzņēmēja, "Digitala Ekonomihuset i Närke" dibinātāja un vadītāja. Kristīne ir ieguvusi grāmatveža-ekonomista izglītību Zviedrijā un uzkrājusi vairāk nekā 5 gadu pieredzi grāmatvedības jomā Zviedrijā, pārsvarā sadarbojoties ar celtniecības uzņēmumiem.

Darba valoda – latviešu un angļu.
Dalība – bez maksas. 
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis
Datums 27. janvāris, 2021
Laiks10.00–11.00
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma