Datums 25. novembris, 2022
Laiks10.30–16.00
Vieta Kuldīga, Kalpaka iela 4

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Biznesa forums: “Investors. Investīcijas.” (Kuldīga)

Ikviens interesents ir aicināts apmeklēt LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora un Kurzemes plānošanas reģiona kopīgi organizēto biznesa forumu “Investors. Investīcijas”.

Biznesā ir daudz nezināmā. Un viss jaunais bieži vien biedē. Iedzīvināt biznesa ideju, nodibināt uzņēmumu, piesaistīt darbiniekus, paplašināt pārdošanas tirgus, šis un vēl daudz kas cits ir kā bubulis, no kura baidāmies. Vēlāk atskatoties saprotam, ka tās ir normālas uzņēmuma attīstības stadijas, kurām ir jāiziet cauri. Tā pat ir ar investīcijām. Biznesā investīcijas tiek veiktas, lai attīstītu uzņēmējdarbību - uzlabotu ražošanu un tās procesus, inovāciju ienākšanu, paaugstinātu darbinieku profesionalitāti. Investīcijas arī palīdz uzņēmumiem attīstīties straujāk un būt konkurētspējīgākiem. Un investīcijas nav tikai finansiāls atspēriens, tās ir arī investoru un viņu uzņēmumu darbinieku zināšanas, kuras var pāriet investētajā uzņēmumā.

Investors un ar to līdzi nākošās investīcijas visbiežāk ir lielais nezināmais, kas noteikti nederēs katram, bet derēs kādam. Tāpēc vēlamies vienā pasākumā izcelt šo tēmu, lai informētu par ieguvumiem izmantojot investīcijas un atverot sava uzņēmuma durvis investoru piesaistei. Investoram un viņa investīcijām nav jābūt par kārtējo bubuli, bet par iespēju potenciāli jaudīgu uzņēmuma straujākai attīstībai!

Forumā:

  • LIAA Investīciju piesaistes nodaļa - LIAA. Investīcijas. Uzņēmējs
  • LIAA Jaunuzņēmumu atbalsta nodaļa - Jaunuzņēmumu atbalsta iespējas
  • CrowdedHero - Pūļu investīcijas
  • LatBAN - Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls
  • Paneļdiskusija ar uzņēmējiem par investoru/investīciju pieredzi.

Pasākums tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros.

Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai.

Pasākuma valoda – latviešu. Dalība pasākumā – bez maksas.

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis