Datums 21.–23. marts, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Itālija, Boloņa

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas dabīgās kosmētikas un skaistumkopšanas produktu ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Cosmoprof Worldwide Bologna 2024". 

"Cosmoprof Worldwide Bologna" ir apstiprināts kā pasaulē vadošais pasākums visās kosmētikas industrijas nozarēs, ko apmeklē vairāk nekā 253 400 apmeklētāji, tanī skaitā nozares profesionāļi no 150 valstīm, un vairāk nekā 2900 izstādes dalībnieki no 64 valstīm. Izstāde ir augsti novērtēta, jo pulcē ietekmīgākos nozares speciālistus un tā ir iespēja uzņēmējiem paplašināt biznesu,  prezentēt savus unikālos, dabīgos produktus un inovācijas, kā arī pašiem izpētīt, kas nozarē ir pats aktuālākais, jaunākais un inovatīvākais konkrētajā brīdī.

Nacionālais stends

Plānotā LIAA kopstenda platība ir 32 m2 un ne vairāk kā 5 uzņēmumu dalība. Šogad pirmo gadu stends atradīsies 21. hallē, kas veltīta "Green and Organic" produktiem. Līdz ar to arī tiem uzņēmumiem, kas piesakās, ir jāatbilst šim dabīgās kosmētikas konceptam. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk kā 3 dalībnieki, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketās iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir jāveic šo pakalpojumu apmaksa.
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Plašāka informācija par atbalsta programmu dalībai nacionālajā stendā.