Datums 9. marts, 2021
Laiks11.00–13.00
Vieta Tiešsaiste, Daugavpils biznesa inkubatora Facebook konts

Aicinām ikvienu interesentu piedalīties uzņēmēju pieredzes un iedvesmas pasākumā "Brunch ar uzņēmējiem"! Šī gada pasākuma tiešsaistes formāts sniedz iespējas dzirdēt ne tikai Latgales uzņēmējus. bet arī biznesa inkubatoru dalībniekus no citiem novadiem.

Pasākuma viesi būs uzņēmēji no LIAA biznesa inkubatoriem:

  • Anastasija Hotuļova, uzņēmums SIA Wigiwama ir LIAA Daugavpils biznesa inkubatora dalībnieks. Wigiwama nodarbojas ar dekora preču ražošanu bērnistabām. Uzņēmums eksportē savu produkciju vairāk nekā uz 30 valstīm.
  • Māris Lagzdiņš, uzņēmums SIA fon Films ir LIAA Radošo industriju inkubatora dalībnieks. fon Films radošā komanda veido kino, televīzijas un interneta saturu. Uzņēmums producē, raksta scenārijus, nodrošina nepieciešamos tehniskos risinājumus un veic pēcapstrādi. 
  • Elīna Romašova, uzņēmums SIA RichBerry ir LIAA Jelgavas biznesa inkubatora dalībnieks. RichBerry ražo ķirbju sēklu miltus, no kuriem gatavo bezglutēna miltu produktus. Uzņēmums piedāvā gatavus sausos miltu maisījumus, kas ļauj viegli pagatavot uzturvērtībām bagātu produktu mājas apstākļos. Uzņēmums gada laikā ir iekļuvis 4 lielveikalu ķēdēs Latvijā un ir izstrādājis 8 jaunus produktus.

Pasākuma tiešraide būs vērojama LIAA Daugavpils biznesa inkubatorā Facebook kontā.

Santa Dzalbe-Sologuba

Vecākā projektu vadītāja
santa.dzalbe-sologuba [at] liaa.gov.lv

Pasākumu rīko LIAA Daugavpils biznesa inkubators 

ES fondu vizuālās identitātes ansamblis