Datums 20.–21. februāris, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Indija, Ņūdeli

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Pasākuma vizuālais materiāls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmumus pieteikties dalībai tirdzniecības misijā uz pasākumu "2nd CII India Europe Business and Sustainability Conclave", kas norisināsies 2024. gada 20.–21. februārī Indijas galvaspilsētā Ņūdeli un kuru rīko Indijas Rūpniecības konfederācija (Confederation of Indian Industry, CII) kopā ar Indijas Ārlietu ministriju.

Pasākuma mērķis ir veicināt Indijas–Eiropas biznesa sadarbību un apspriest iespējas un izaicinājumus uzņēmumiem Indijā un Eiropā. Pasākums pulcēs uzņēmumu vadītājus, politikas izstrādātājus, diplomātus, nozaru asociācijas. Plānots kā 21. februāri pasākumu apmeklēs arī Latvijas Republikas ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš.

Dalībai aicinām Latvijas uzņēmumus, kuri darbojas RIS3 nozarēs, tai skaitā zināšanu ietilpīga bioekonomika, biomedicīna, biofarmācija, viedie materiāli, tehnoloģijas, viedā enerģētika un IKT.

Provizoriskā programma

  • 19. februāris – Ierašanās Ņūdeli.
  • 20. februāris – Dalība pasākuma "2nd CII India Europe Business and Sustainability Conclave" tematiskajās sesijās un B2B tikšanās.
  • 21. februāris – Dalība pasākuma "2nd CII India Europe Business and Sustainability Conclave" tematiskajās sesijās un B2B tikšanās.
  • 22. februāris – Lidojums Ņūdeli–Rīga.

Darba valoda – angļu.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma izmaksām – lidojums, naktsmītne, dienas nauda u.c. izmaksām.

Tirdzniecības misiju rīko LIAA, uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā. Saņemot atbalstu, tiek sniegta iespēja atgūt līdz pat 60% no kopējām attiecināmajām izmaksām.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt Maksājuma pieprasījumu, izmantojot Business.gov.lv e-pakalpojuma iespēju.

Pirms pieteikuma aizpildīšanas aicinām iepazīties ar aktivitātes nosacījumiem sadaļā "Tirdzniecības misijas ārvalstīs".

Tirdzniecības misijas LIAA rīko Eiropas Savienības līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros.