Datums 8. decembris, 2020
Laiks10.00–11.00
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebināra video ieraksts pieejams LIAA Youtube kontā.

Aicinām klausīties vebināru par zīmola un dizaina aizsardzības principiem Ķīnā. Vebinārā uzzināsiet par intelektuālā īpašuma lomu Ķīnā un kā tā aizsardzības nodrošināšana var palīdzēt uzņēmumam nostiprināt savas pozīcijas un palielināt uzticību potenciālo klientu vidū, uzsākot ceļu uz Ķīnas tirgu. Tāpat tiks stāstīts par mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) intelektuālā īpašuma aizsardzības metodēm, īpašu uzmanību pievēršot preču zīmēm, autortiesībām un dizaina patentiem, kā arī tiks sniegti praktiski padomi intelektuālā īpašuma komercializācijas un ieviešanas stratēģiju jautājumos.

Vebināra sākumā tiks sniegts ieskats China IPR SME Helpdesk piedāvātajos pakalpojumos intelektuālā īpašuma aizsardzības jomā.

Lektori:

  • Dženifera Kao (Jennifer Cao), projektu vadītāja, China IPR SME Helpdesk
    Dženifera Kao ir pieredzējusi mārketinga un komunikāciju speciāliste un pasākumu rīkotāja, kura savas profesionālās karjeras laikā ir arī sniegusi atbalstu un vadījusi multifunkcionālus birojus. Pirms pievienošanās China IPR SME Helpdesk Dženifera strādājusi mārketinga un komunikāciju jomā iekš Crossboundaries Beijing un kā iepirkumu speciāliste uzņēmumā Beijing Zhigan Science & Technology.
  • Matiass Zubimendi (Matias Zubimendi), konsultants intelektuālā īpašuma jautājumos, China IPR SME Helpdesk
    Matiass Zubimendi pašlaik sniedz konsultācijas MVU intelektuālā īpašuma tiesību un aizsardzības jautājumos. Matiass iepriekš strādājis par Ķīnas biznesa un juridisko lietu konsultantu biotehnoloģiju uzņēmumā Terragene un juridisko lietu direktoru organizācijā Conquer Europe, kur guvis plašu pieredze uzņēmējdarbības attīstības un intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzības jomā. Tāpat Matiass darbojies vairākos advokātu birojos, risinot patentu un preču zīmju jautājumus un pārstāvot, kā MVU, tā Fortune 500 uzņēmumus.

China IPR SME Helpdesk sniedz atbalstu Eiropas Savienībā dibinātiem MVU, lai aizsargātu un pastiprinātu to intelektuālā īpašuma tiesības Ķīnas, Honkongas, Makau un Taivānas teritorijā. Šis atbalsts izpaužas kā bezmaksas konsultācijas, apmācības un brīvi pieejami informācijas materiāli un tiešsaistes avoti par intelektuālo īpašumu un ar to saistītiem tematiem.

Darba valoda – angļu.
Dalība – bez maksas. 
Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

ES fondu vizuālās identitātes ansamblis