Datums 3. maijs, 2022 – 31. augusts, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Tiešsaistē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas viedās mobilitātes  un viedās enerģijas nozares pārstāvjus pieteikties dalībai Korejas bezmaksas virtuālajā izstādē "IEVE Expo” (The 9th International Electric Vehicle Exhibition), kas norisināsies 2022.gada 3.maijā – 31.augustam.

"IEVE Expo”, Virtual Exhibition Platform ir jauna izstādes tiešsaistes platforma, kas ņemot vērā Covid 19 ierobežojumus tika izveidota, lai paplašinātu tirdzniecības kanālus maziem un vidējiem uzņēmumiem.

“IEVE Expo” nozīmīgāka izstāda Džedžu salā, Korejā. Izstādi klātienē parasti apmeklē vairāk kā 110 000 nozares speciālistu no 50 valstīm. Ik gadu klātienē ar stendiem piedalījās ap 200 uzņēmumiem un tiešsaiste šogad plānota 300 uzņēmumiem.

Iespējas uzņēmējiem:

  • Ņemt dalību bezmaksas izstādē;
  • Novērtēt konkurentus un palielināt sava uzņēmuma konkurētspēju;
  • Satikt potenciālos sadarbības partnerus no visas pasaules, aicinot tos tikties tiešsaistē un iepazīstinot ar produktu/pakalpojumu;
  • Iepazīt nozares speciālistus.

Pilota links ieskatam

Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 30. jūnijam.

Pieteikuma forma Pielikumā (divi faili – Application + Content Registration)

Pieteikumu (aizpildītu formu) lūdzu sūtiet uz: exhibition@ievexpo.org ar CC martins.baumanis@liaa.gov.lv un elita.krone@liaa.gov.lv

Pēc pieteikšanās saņemsiet ID un paroli, lai pievienotu, atjaunotu informāciju un veiktu izmaiņas, turpmāk darbojoties patstāvīgi.

Lai gan virtuālā izstāde šogad oficiāli notiek četrus mēnešus, ja turpmāk vēlēsieties izmantot platformu kā mārketinga lapu, būs iespēja pagarināt tās darbību līdz pat gadam par maksu. Vairāk informācijas lūgums skatīt šeit vai rakstīt Donghyun Yoo uz: dhyoo@ievexpo.org

Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri pēc organizatoru ieskata būs visatbilstošākie izstādes tematikai.

Par LIAA sniegto atbalstu, ko nodrošina pārstāvniecība Korejā, kas pielīdzināms darbam 2 cilvēkstundu apmērā, tiks izrakstīts rēķins par 59,76 EUR (+PVN), pēc MK cenrāža.